Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Hvala za ovo!
    Btw, ima li iko da je uzimao download igre preko game.co.uk? Naručio igru prije 5 dana i još mi nije key stigao.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kontaktiraj support. Obicno posalju prvi radni dan. Ne znam odkud tu da kupujes digitalna izdanja.
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ma popust bio, 6 funti (Steam verzija, Prof. edition), pa rekoh da uzmem i...
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Evo upali SC kad na blizzard store WoW komplet 20 eura, ako je to jeftino sta ja znam neigram :smt005
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar WOW nije free do nekog levela ? Kazes ne igras pa reko probaj.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesi ti siguran da je komplet? :p

    [​IMG]

    WoW je free do 20 lvl sa milion restrikcija, iliti trial.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cudno bas. ja sam kupio dosta igara sa game.co.uk, i sve su bile box izdanja, i dolazile su za 4-5 radnih dana. cudno mi je da digitalna verzija toliko kasni.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma


    Koliko love je pretplata za WoW? poželio sam samo onako prohodat kroz ovaj svijet, da igram casual, ali ako je pretplata i sad 20 KM, neka, i ne plaća mi se toliko za sasvim malo vremena što bih igrao.
     
  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Imaš na raznim sajtovima za 20tak €
    Uzmi chest i igraj onih par besplatnih mjeseci, čisto da te želja prođe.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    kolinsb, zato ga i pitam odkud tu da uzima, oni su njubovi sto se tice digitalne prodaje.

    Dobijes jedan free mjesec, a pretplata je ista. Mozes uzeti prepaid cards za 20ak euri. Provjeri gamecards.eu. Opuca i mene tako nostalgija, uplatim mjesec i prekinem igrati kroz 5 dana :D
     
  11. RaP

    RaP Komšija


    hehe ja kontao donja crta 20 eura kad ono samo ova panda 20 eura :smt005
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Kad li ce CS:GO na neki summer saleo otici...
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    pa bio je nedavno po 5 eura na stemu nisam ga ni instalirao ni isprobao :smt005
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma


    Summer Sale veliki će biti za mjesec dana, tako nešto, pa sačekaj. A što kaže raptor, bio je nedavno jeftin pravo :)
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Znam da je bio, ne stigoh ga kupiti a sad mi se nesto bas igra mada sam uvijek bio CoDas.. CS igrao ko dijete nekad u osnovnoj dok su jos internet centri i LAN gameovi bili popularni. Al' maloprije pregledao gameplay i fino pravo izgleda.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovo vrijedi nabaviti, mada se čeka steam summer sale :D
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bio je skoro na steamu 12 eura . sumnjma da ce opet u blize vrijeme .
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Biće na steam summer sale. To što je sad bila ne igra nikakvu ulogu.
     
  20. neer

    neer Aktivista

    Je li moguće na Steamu "pratiti" neke igre, tj. da budem automatski obaviješten kada bude na akciji?