Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Stavi igru u "Wishlist".
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dodas u wishlist.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    jest, mislim da obavjestavaju o snizenjima ako ti je igra na wishlist-i
     
  4. neer

    neer Aktivista

    Odlično, hvala puno! :wink:

    A je li moguće pokloniti/prodati igru iz vlastite biblioteke nekom drugom Steam korisniku?
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Nije koliko ja znam. Iz inventorya mozes tradeovati, ali vec "iskoristene" igre ne
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. bug

    bug Aktivista

    Kod gooncave snizava cijenu za 15% na digitalne igre na Amazonu, ne znam dokle traje, ali kod radi i za preorder.
    Tako Battlefield 4 mozete kupiti za 51$ = 76,50KM, engleska verzija sa China Rising ekspanzijom koja ce izaci naknadno, ovo je apsolutno odlicna ponuda.

    Kod se moze iskoristiti i za igre koje su trenutno na snizenju, poput BF3 Premium Edition koji se moze uzeti za 17$ ili za bilo koju drugu digitalnu igru, ali samo jednom po accountu.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    http://www.bestbuy.com/site/Deep-Silver ... ID=1312731

    Metro Last Light, digitalni download na Bestbuy.com je 0.01$ - da, nisam pogrijesio u pitanju je 1 cent. :D Ne znam hoce li biti i kad vi vidite, ali trenutno je tako.
    Ja sam uzeo sebi i dobio konfirmacijski mail da mi je narudjba prosla, sad samo cekam da dodje code.

    [​IMG]
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vec je rasprodano, a nebi me cudilo da je neki za*eb.
     
  10. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Pročitah da su keyevi povučeni i da nestaju igre sa računa tako da se ne začudite ako vam nestane. Sreća pa nisam ni uzeo inače bih se i iznervirao.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Fazon je sto ce banka da uzme svoje za obradu, nije bitno sto su kljucevi povuceni :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U pitanju je 1 cent. Sta god bude svejedno mi. Ja i ne igram na PC-u igre. Uzeo code da ga poklonim prijatelju. Kontao sam bio uzeti 5-10 code-ova, pa podjeliti, ali limit je bio samo 1. Oni ako su ti prodali nesto u opste nemaju vise pravo da ista zahtjevaju od tebe. Jedino da su ti cancel narudjbu prije isporuke code-a, ali kad su vec isporucili, onda je to gotov posao.

    Ovo je glitch. Navodno je Metro trebao biti djaba za one koji kupe neku od tamo navedenih Nvidia grafickih. Ali su u ponudi zaboravili ubaciti graficke, te samo ostao Metro da bude 1 cent. hahahahaha. Bit ce otkaza.

    I nije prvi put da se ovako nesto desava... Jednom na Amazonu je greskom PS3 bio oko 50$. Nisam stigao bio ni reagovati a sve vec rasprodano. :D I jos dosta deal-ova. :)

    Zato i jesam clan stranice "Cheap Ass Gamer", jer ljudi prate sve u vezi igrica, i kad ispadne negdje dobar deal to bude postano odmah, ili ako ispadne kakav glitch da se moze exploatisati, sve objave. Do sada prateci ovako preko njih, ustedio sam kamaru love na igrice.

    http://www.cheapassgamer.com/
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Evo ga na Steam akciji onaj Sniper: GW2 sa Sarajevom na akciji. 4,5€. :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Smece igra, cener je previse :)
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Najjača igra svih vremena, Sarajevsku misiju bi mogao igrati vječno! 8)
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    jeli moguce da se na steamu prebaci placanje u dolarima umjestu u eurima ?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    To bi isto bilo da pitas, da li je moguce na originu da mi stoje oni indijski dinari i da igra kosta 25KM a ne 60€. Igre su u drugim valitama jednostavno skuplje. Mislim da kod tih cijena najgore prolaze englezi sa njihovom funtom.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa ako ti se već to ganja, onda nema dalje od ruske valute ;) A ne može tako, jedino da nađeš nekom amera pa skontaš s njim da ti kupuje a ti njemu pare via paypal.
     
  20. bug

    bug Aktivista

    Najgore prolaze oni sa eurom, cijene na UK Steamu su u prosjeku malo nize, ali nekad znaju biti i znacajne razlike, npr COD Ghost je na UK Steamu 40 funti = 90.70KM, a kod nas je 60€ = 117,50KM.
    Stranica za poredjenje cijena po raznim Steam regijama
    http://www.steamprices.com/us - ili ova malo preglednija
    http://www.steamregionalprices.com/

    Na Steamu ne mozes dobiti cijenu u dolarima, osim ako ne koristis vpn/proxy, a to je protivno Steam uvjetima kupovine i vec su vise puta banali accounte za takve radnje. Doduse neki tvrde da su kupovali preko vpn u dolarima i da Steam nije nista poduzeo, ali ja ne bih riskirao.
    Druga je stvar sa Originom koji u svojim uvjetima nigdje ne spominje zabranu koristenja proxy/vpn-a, i nikom jos nije povukao igru ili nesto slicno, ali bice i to nekad, sada su jos relativni pocetnici u digitalnoj prodaji, dotle ce gasiti pozare povecavanjem cijena u Indiji, Rusiji itd.