Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    U mene jaran šilji uveliko, kaže ima haos dobrih modova. Ja ću sad kupit da igram s njim, nije ni skupo.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Haj javi dojam, ako sta valja da i ja uzmem. Gledam sada klipove, i besmisleno mi izgleda, imam osjecaj da brzo dosadi.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja imam nekih grafičkih problema sa igrom, uđem u mapu i sve živo mi je ljubičast sa crnim crtama, jedini ponegdje da mapa izgleda normalno :? Probat ću izbrisat pa ponovo skinuti, ne znam koji je vrag. Inače on igra najviše Terrorist in Town, i koliko sam upratio to i jest haos pravi, po meni se isplati :D

    EDIT: Evo sad sam pričao s jaranom, i ovi grafički problemi su jer nisam imao nijednu source igru instaliranu. Nisam ni vidio na stranici igre da piše ovo:
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja ne znam cemu tolika pompa oko ove igre, totalno besmisleno, i stvarno brzo dosadi.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa ako ne znaš iskoristiti naravno da brzo dosadi.
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Vidim da si ti od jutros igrao pa vidio sta sve igra pruza, pa meni mozes reci da je ne znam iskoristiti. Zabavno jeste, ali ne na duge staze, doduse za ovu cijenu se isplati uzeti pa makar i 10 dana igrao...
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa neke SP igre imaju kampanju manju od 10 sati. Diablo 3 sam preša za manje od 15 sati. Trebalo mi je nekoliko dana. Ne znam, valjda nemamo isti pojam o tom "brzo dosadi". BTW ja igru nisam ni igrao, pokušao sam samo.

    Ko hoće kupit Garry's mod, ako nema CSS neka ne kupuje. Ili ako ima od nekog samo da skine fajlove od CSSa, jer bez toga nema igranja.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja koliko sam procitao moze i sa Portalom
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Može i sa HL2, ali nije to to. Ne prodaje se igra džaba u bundle CSS+Garry's Mod ;)
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. RaP

    RaP Komšija

    Pa brate mislim da je se raja nakupovala dead space 3 na humble bundle :smt005
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bolje da su stavili dvicu, fali narodu u kolekciji :D
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Hehe tako je ja sam svoje podjelio imam jos DS1 za steam ako treba nekome ja ga nisam ni aktivirao niti mi treba prekucao davno.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Novi Humble Indie Bundle je tu. Dobre igre, mislim da ću radi FEZa kupit above average. Također, izgleda da se sada mora kupit above average da dobiješ igre koje kasnije dodaju, nema više kao prije kupiti za dolar pa sve dobiti :D
    Evo igre:
     
  15. kio

    kio Komšija

    Koji su najbolji sajtovi, ujedno i najeftiniji kada su u pitanju naslovi igara. Da li je to g2play, ili ima i jeftinijih. :D
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  17. bug

    bug Aktivista

    Ponude prati ovdje http://savygamer.co.uk/ Desno imas listu ovlastenih digitalnih shopova i listu retailers-a (od kojih neki imaju i digitalnu ponudu) i na dnu G2Play kojeg su oznacili kao "Shady Polish legal grey area serials", zbog toga sto nabavljaju i prodaju keyeve sa trzista gdje su jeftiniji, pa preprodaju, a ne direktno od izdavaca. G2Play ne prodaje digitalne verzije igara, vec keyeve retail igara.
    Mene kao kupca ne zanima kako trgovci nabavljaju igre, dok god nije u pitanju neki scam (ukradeni keyevi itd.), vec samo najniza cijena, u tom smislu je G2Play pouzdan, i ima vrlo dobar support.

    Allkeyshop uporedjuje cijene uglavnom key shopova koji rade na principu G2Play-a, a takvih alternativa ima mnogo. Mahana tih shopova je da mahom imaju vrlo los support, neki traze kod prve kupnje skenirana licna dokumenta, cak ima i mahalasa koji zovu telefonom da izvrse provjeru da bi se zastitili od prevara, cesto imaju problema da isporuce keyeve na vrijeme kad je velika potraznja itd.
     
  18. kio

    kio Komšija

    hvala momci :)
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tomb Raider (2013) na -75%, 12,49€. Ako je neko zainteresovan imam ja viška jedan.
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Humble Bundle Retro shooters

    https://www.humblebundle.com/weekly

    Ali treba platiti preko 6$ da se ootkljuca hard resert i system shock 2

    Ahh System Shock kacemo docekati reboot tog dragulja gaminga.