Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    16.marki
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze li meni neko uzeti preko mexica, platim mu na paypal?
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Do kad traje?
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    I ja bih da mi neko uzme :/
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa kako nemate kartice, bez ikakvih primanja sam imao visa electron.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Valja placati mjesecnu naknadu, a kartica ce mozda zatrebati jednom mjesecno, tako da se bas i ne isplati :roll:
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    2 KM mjesecno je bas puno, uostalom haman imaju sad nekakvi studentski paketi u odredjenim bankama pa i to placanje otpisite :wink:
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja imam karticu ali neznam uzeti preko tog proxija, pa zato molim nekoga da to odradi za mene.
     
  9. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Evo u koracima uputstvo za tebe:
    1. Skineš Hola addon za chrome,
    2. nakon dodavanja (instalacije) addona ideš na Origin oficijelnu stranicu, a ugasiš Origin client,
    3. aktiviraš Hola addon koji se nalazi u gornjem desnom uglu chroma i staviš na meksiko u padajućem meniju,
    4. cijene u na Origin store se mijenjaju u dolare automatski (naravno, logovan si na Origin store ali preko Chroma)
    5. Staviš igru u korpu (iako je na meksičkom ili već ne znam kojem jeziku kupovina je označena onom narandžastom bojom)
    6. Kada ti da opciju paypal tj. otvori stranicu onda gasiš Hola addon i loguješ se i platiš paypalom.
    7. Tada pokrećeš Origin client i loguješ se i u meniju igara će se nalaziti Titanfall ili već igra koju si kupio.

    Nadam se da sam pomogao. Nek neko ispravi ili doda ako nešto nije u redu sa ovim pojašnjenjem.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sad sam pokusao ali neide, dodjem do petog koraka, igra je u korpi ali zaglavilo na checkout.
    Izgleda da je do Origina jer zaglavi i na engleskoj stranici.
     
  11. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Upravu si da imaju ti studentski paketi, ali nisam nigdje nasao da daju visa electron, daju eventualno maestro koju neki ne primaju uopste.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Daje Unicredit Visa Electron. Po defaultu dobijes Maestro ali podneses zahtijev i dobijes Visu. Tako je bilo u mom slucaju, a student sam (bio).
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Možda je i do proxyja jer ideš preko meksika. Probaj drugi proxy server Mexico.

    BTW. Upravo igram Titanfall i definitivno je zanimljiva, brza i zabavna igra i vrijedi ovih 11 i kusur $.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bil i meni ko mogao uzet posaljem.pare preko paypala
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Evo meni proslo uredno. 18.46KM :p
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja imam Visu ali i 2-3 marke na njoj. Ako ima neko iz Rajvosa da mi uzme dok traje sale, hastra me da ce do sutra zavrsiti dok ja stavim pare na racun. Pa cu mu dobaciti pare i veceras ako treba.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    sta sad preko meksika titanfall 20$ nije 11 $ više
     
  19. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja ih licno pitao, kazu ta se ne izdaje uz studentski racun i placa se naknada.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zavrsila akcija juce.