Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledaj ovih kofera sunce ti ljubim.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahhaha naplacuju nidje veze svega mi
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I vjeruj da ima snobova koji to kupuju :smt005 :smt005 :smt003 :smt003
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    http://www.gog.com/games##sort=bestselling&devpub=lucasfilm&page=1

    GOG preradio x-wing i tie fighter da rade na najnovijim windowsima :)
    Tie mi je daleko bolja igra, nostalgija me fata :D

    Samo puno mi je 8 eura davati za igre koje vec posjedujem :)
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma


    da dobije 50% boost :p hahahahaha
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

  8. anel007

    anel007 Komšija

    Titanfall - 10$, ne znam moze li se kupiti sa onim lijevim amazon racunima ali do sad sam nekoliko igara kupio tako
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Joj ovo je dzaba.. a ja zijanio karticu prosli vikend, nema nove makar do utorka, srijede :?
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    nisam mogao odoliti i kupim ovo, vec sam imao amazon acc sa popunjenim podatcima za americku adresu preko onih online generatora, uglavnom sve uredno proslo i igra se regulara moze dodati na origin :wink:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    $20 kredita za Steam, potrebno je "samo" smarati ljude na facebook-u:
    http://goo.gl/uIJ1QT

    EDIT: zanemarite, izgleda je neki scam, anketa se ne može kompletirati da se dobije kredit. Ako neko skonta kako nek' javi.
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    A nest ovaj Titanfall sa amazona, znam da amazon ne salje u BiH ali jeli posalju samo kljuc na e-mail
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Digitalni je code u pitanju. To dobijes u mailu, a mislim (kazem mislim, jer nisam nikad uzimao digitalne igre preko amazona, samo digitalne code za PSN kartice/bonove, ali pretpostavljam da je isti sistem) da izadje odmah i na Amazon stranici, cim obavis kupovinu i cim se zavrsi procesovanje.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    izadje odmah kod cim oni dobiju potvrdu da je uredno placeno a takodje stigne i na mail, i prijatelj je uredno kupio i ni on nije imao nikakvih problema, bitno je samo da imas podatke kao da si stanovnik amerike jer je to uslov da bi mogao kupovati bilo sta
     
  15. ibran

    ibran Aktivista

    Bad company 2 4€ na oringu a ko ko nema u kolekciji.
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Dobiješ ključ od igre u amazon inbox tj. games library. To je za digital izdanja. Treba ti samo fake SAD-e adresa, kao što je već neko napomenuo. Nema nikakvih problema, uzeo sam desetine ključeva tamo, jedino treba obratiti pažnju na STEAM igre, vrlo rijetko se zna desiti da je igra region locked, obićno bude dolje u opisu tj. customer review.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Hvala na infu, gdje kucam tu fake adresu jeli prilikom checkout-a ili tamo u opcijama prilikom registracije na amazon ?
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo dodje mi nova kartica i uspjeh i ja ulovit Titanfall... Samo sto ga necu zaigrat prije Decembra, 'bem ti limit i 50giga. :smt003
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mozel i.meni.neko.kupit :(
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista


    Vjerovatno si to dosad već uradio, ali uđeš u My account/manage addresses, i tu dodaš fake adresu.