All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    A ja u petak nasuo Full i benzin i lpg al eto zajebao sam se 7km :)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    I ja prekjucer al' ko ga šiša. Valjda ce ove cijene ostati duze.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ići će to još dole izgleda

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Barel ispod 30$, realno cijena treba ici jos dole.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Jesu napisali gdje da ukidaju?
     
  6. Almir

    Almir Komšija

    Dragi kupci, od 11.04. prestajemo sa povratom novca na Zlatnu Petrol karticu prilikom kupovine Q-MAX goriva, po skali koja je važila vikendom.

    Povrat novca na Zlatnu Petrol karticu se i dalje vrši na posebno označenim artiklima, kao i 3% od iznosa na cjelokupnu kupovinu iz shopa.

    Novac koji imate na svojim Zlatnim karticama možete potrošiti do 31.01.2021.godine.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dosla i meni sms poruka ovo za Petrol. Imam i karticu za Gazprom od prije par mjeseci ali nisam je nikada koristio. Jesam li je trebao nekako aktivirati?
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ima li kakvih promjena za kartice koje imaju članovi sindikata državnih službenika? Tu je fixni popust 8kf/litri

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    vjerovatno da ce biti promjena, ovi su bas expresno reagovali, nisam citao odluku vlade za gorivo, mene vise interesuje da li je privremena dok je ovo stanje ili...
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neka ukinu akcize za nepostojece dionice autoputa i bit ce gorivo daleko jeftinije.
     
    Stihoklepac likes this.
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Petrol su shupci samo takvi. Jesi vidio stoke, kad su imali preko 50pf zarade onda siroke ruke davali 9pf popusta, mamu im... prvi poletili da ukinu. Vala ja ne sipao kod njih vise...
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Bas, necu ni ja, a sipao sam kod njih 95%, ponekad samo EP kad mi oni nisu usput. Ne znam ni koliko imam da ispucam, iskoristio sam u januaru ono od prosle godine, pa mozda ima jos 10ak KM od ove godine.

    @kolinsb, to je na EP/INA, ako mislimo na istu karticu? Moji roditelji imaju to, rade u obrazovanju pa preko sindikata.
     
    kolinsb likes this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neću ni ja više na Petrol, šupci teški i opet ostavili najveću cijenu

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da da, na EP. Ova kartica je u pitanju[​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni je petrol samo za pumpat gume, bankomat, kroasan i kafa.
    U principu pumpa za nenasut gorivo :)
     
    Mujka likes this.
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja u biti sipam gorivo na lokalnim malim pumpama...ili na Junuzovic Kopex,imali su uvijek dobar plin ili kod nas lokalno kod DZambe ,isto ok gorivo,nemam pojma od koga nabavljaju
    prije sam sipao na Ini,u 2000. u golfa keca :D

    Petrol,HIFA,Gazprom i te velike...za zivota nisam ukupno za 100 KM nasuo ,jer su kod nas oni najskuplji redovno
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Eh ta kartica, ali koliko znam tu ne ide po pf nego procenat? Sipao sam 2x sa tom karticom, odmah ti vrate pare, nije ko na petrolu skupljanje. Koliko se sjecam, nasuo sam pun rezervoar, oko 100KM, vratili mi 4.5KM. A na petrolu je bilo 9pf po litri na racun preko 80KM vikendom, tako da kad sipam 40l dobijem na karticu 3.6KM.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa 8kf je fixno, a onda oni preračunaju u procenat, pa ti taj rabat bude izražen u procentima na računu. Procenat se stalno mijenja kako se mijenja cijena. Sada s ovim cijenama bi trebao biti bar 3-4%.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  19. selvin

    selvin Moderator

  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Očito je taj sindikat pogodio bolji popust. EP je pregovarala sa svakim sindikatom ponaosob. Očito je prosvjetara više, prave veći promet i dobili su bolje uslove. Za državne službenike je sigurno 8kf/litri.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk