All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    14 je plata :D Mada je to presipanje iz supljeg u prazno, malo manje mjesecno dobijes nego u DE pa ti vrati razliku na ljeto i zimu.
    Naravno nema se sta zaliti na zivotni standard, samo eto malo zakukati da se u DE mogu voziti jaca auta :D
     
  2. nFare

    nFare Komšija

    Na isto to sve skoro dođe kad imaš 12 plata :D, i šta će vam jače u Austriji kad vam je 130 kapak na autoputu :D
     
    Last edited: Jul 12, 2020
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pola vremena bude 100 jer se pale na eko fazone :(
    Jos stavili sad brdo onih modernih radara sto slikaju i na 300m udaljenosti i bez tolerancije.
    Auto vozaci su ovoj eko-hipi raji (a ima je puno) neprijatelj broj 1 iako donose bruku para, haha.
     
    nFare likes this.
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Realno bas i nemate neke autoputeve da se i moze brze vozit. Uski i krivudavi...
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobro me napomenu, moram sanduce provjeriti, jednu sam kameru skontao tek peti dan, nemoguće da me nije ćopila barem jednom :/
    Ove kamere su stvarno tlo, ne zbog njih kolioko do žohara gdje ih stavljaju. Gdje ljudi ginu nema nijedne naravno, ali na pravcu usred nicega gdje ima jedna kuća od puta obavezno stave.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koji je SF ekvivalent nasem 50% bonusu?

    I meni ce ovo trebat u dogledno vrijeme.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zavisi od regije i kakav je teren ali sama podloga nije losija nego u DE, cesto i puno bolja, samo sto u DE cesto ima vise traka.
    Moglo bi se komotno brze voziti, pogotovo glupa eko stotka, ali jbg politika.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Okupilo se svo smece u jednoj kanti :D
    Samo mi zao Opela sto se nasao u ovom musliju, kao brend nisu zasluzili.
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Opel je iz generacije u generaciju išao nizbrdo i na kraju je tačno tamo gdje mu je mjesto... A brend je po meni nestao, samo je ostalo ime zalijepljeno na drugi auto. Kako sad neki opel fan da kupi opel kad nema više takvog opela...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Opel i SAAB su mnogo radili na inovacijama i njima je samo marketing falio. GM nije mario ni za jedne pa su oba brenda nestala.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Od Opela je ostalo samo ime. PSA je napravila dobar skok u zadnjih desetak godina, ako bi ovo grupisanje znacilo bolja auta onda super.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dugogodisnja losa poslovna politika je dovela Opel u ovu situaciju, auta su im bolja od svih u grupaciji. Nisu imali srece da ih kupi bolji brend od GM-a.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne mozete na Opela ni gledat kao na proizvodjaca kad skoro citavo stoljece nije bio samostalan nego tek dio jedne vec dobro pale kompanije pune starih prdonja.

    Dok je GM bio broj 1 u svijetu valjao je i Opel. Al i tada je mogao biti bolji. Ono sto je njima bilo vazno je samo da su prisutni u Europi. Trosili su na Opel mnogo vise nego sto su dobijali zauzvrat.

    Pa kao sto [mention]NAILS [/mention]rece sjebali su i SAAB-a...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    VW Tiguan 1.4 TSI (4 Motion) 110 KW (150 KS) SNIZENO (12.000 KM)
    https://www.olx.ba/r/37074896/21316

    Odlicna cijena, jedino što je TSI 1.4 :)



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato i jest odlicna cijena. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kad vidim samo onu Golf V Plus tablu... :D
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Tacno unutra je odron, al vanjski izgled svakako može proci.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gledaj gepeka u "SUV-a", moze 5 flasa od 5 litara stati. Katastrofican je u svakom pogledu.