All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam ja vadio, vec bile od prethodnog vlasnika kad je uvezao auto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pitaj u osiguranju. Uglavnom možeš uzeti i na 3 i na 15 dana i cak i na više. Možeš odmah uzet policu osiguranja na čitavu godinu pa se iz proba prebaciti u pravu registraciju samo sto ti u tom slucaju registracija kreće od onog dana kad su počele probe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. dino31

    dino31 Aktivista

    Nisu ni oni sigurni.Znas da one gospodje kod nas imaju neka svoja pravila.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    I meni je momak iz osiguranja završio probne. Tablice 5, a polisa oko 30tak KM za tri dana. Evo nađoh i ovo...

    (3) Rok važenja probnih tablica je do 15 dana bez mogućnosti ponovnog izdavanja ili produžavanja važnosti probnih tablica za isto vozilo i istog vlasnika vozila u roku od godinu dana.
     
    dino31 likes this.
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    volvo kralj inovacija :D
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, ko je iz Sa,kod koga raditi registraciju auta ?

    Kontam do bihamka,znam da oni rade.
    Radio prosle godine central osiguranje,nisam zadovoljan - pomoc na cesti uslugom.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni radi jaran, dodje mi po auto, zavrsi sve i vrati ga :) a osiguravajuca kuca, sad mi je ASA, prije je bila Camelia, prije Sarajevo osiguranje, prije BSO... skoro svaku registraciju druga kuca... nekako mi je to i nebitno..
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    ma kakav bihamk to je preskupo :D
    recimo u tz bihamk vs lokalne barabe 100KM jeftinije
    :D
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mene neki dan zvali iz central osiguranja, ponudili mi 30 KM jeftinije nego Sarajevo osiguranje. Prije Sarajevo bio u euroherc, preskupi, 50 KM skuplji od Sarajevo osiguranja. Helem trebam još aura osiguranje nazvati, čuo sam da su oni najjeftiniji, znam momka 103 kw auto registrovao kod njih za 500 KM :eek:
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    A evo adriatic 500 za 83 kw sa plinom benz gratis classic bihamk kartic

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Ja u adriatic platio 600KM, 88kw 1.5, s porezom na starost do 7 godina, djelomično kasko za lom stakla i dodatnu bihamk asistenciju...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni meni se čini 750KM sa osiguranjem stakala, 2.0 120kW

    Sent from my Huawei P30
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hhaahah isti sam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam u euroherc, to vaše prejeftino. Kakva je procedura ako mjenjam osiguranje, popust mi ostaje ovaj što se godišnje skuplja?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ostaje naravno, vidi gdje je jeftinije, nekad ponude gratis kasko stakla ili bihamkovu karticu pomoc na cesti. Cjenkas se kao na pijaci :)
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma znam, katastrofa. U GRAWE mi doslovno nalagao šta sve ne samo da me namami da uzmem kod njih. Slagao da je za 100km jeftinije, lafo da uplatim pa eto kasnije da baci priču može i na rate. Drug mi radi u ovom hercu zato sam tu uzeo, barem nemam problema takvih i na tehničkom.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Procedura predobra ) Svi se bore za svoj dio kolaca.Ako hoces dam ti broj,pa se pozovi na mene :)sigurno ce ti biti jeftinije min 50 marki :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ijao ovog V12 zvuka, strahota



    Sent from my SM-G970F using Tapatalk