All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam za BiH. Kao što rekoh, auto je plaćeno u gotovini, cijena je bila sa popustom, dali 5 godina garancije sa svim servisima dzaba i gratis prva registracija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    To je bila neka bas dobra akcija.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato smo ga i kupili, Škoda ona Karok ili Kodiak koja već, uglavnom ona veća bila i startu skuplja plus da je dovedeš na isti nivo opreme pa treba još 5k eura, sve naplaćuju.

    Evo sad baš otišao na Citroen hr, nema da je dzaba, 30% na servise popusta plus 20k kuna skuplje auto nego kad smo mi uzimali i to samo jedan ima, mi mogli da biramo. Jebiga ova situacija sa autima i dalje traje. Mada imam osjećaj da su jedva dočekali podići cijene.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa realno,marza na prodato auto je smijesno mala i da nema zarade na tim servisima i odrzavanju,na svijetu bi bila 2 proizvodjaca automobila

    Svaka akcija na kojoj se moze nesto ustediti je dobra akcija.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako je ova nestašica i korona gotovo svi proizvođači su zaradili rekordne prihode.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. dino31

    dino31 Aktivista

    Pitanje za Dinu i Damira a i ostale ako neko ima prijedlog. Ne radi mi grijanje na vozacevoj strani.Desna grije kako treba. Ventilator puse i zrak prolazi kroz otvore bez obzira na koju poziciju stavim prekidac ali lijeva strana skroz slabo grije. Ford focus 2014g.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ma to je garant kvar na klapnama za grijanje, zrak se ne usmjerava kroz radijator kako bi zagrijan izlazio nego ide pored i ostaje hladan. Sistem ventilacije ima dvije zone, jedna zona radi kako treba, druga ima kvar. Klapnama upravljaju motorići, moguće da je neki izdao. Posjeti autoelektričara...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  8. dino31

    dino31 Aktivista

    Je li komplikovano za popravak?
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam, nisam se susretao obzirom da mi to ne radimo, zato sam napisao posjeti autoelektričara...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    dino31 likes this.
  10. Majesco

    Majesco Aktivista

    Ta klapna ti se nalazi duboko iza instrument table i sve moras izvadit da bi dosao do toga.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jesi probao onaj fazon da resetujes klapne? Na pamet pisem, ali pokusaj ovako:

    zajedno (u isto vrijeme) pritisni auto i puhanje u noge, i onda pusti to i odmah cim to pustis pritisni "off"... ovo naravno ako je digitalna...
     
  12. dino31

    dino31 Aktivista

    Nije digitalna.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Samo da javim ovima po Tuzli sto se voze, policija u vecernjim satima stavi radar na magistrali kod Stupina. Mrkli mrak, tronozac izmedju drvjeca, od Hife dole prema Merkatoru, sa desne strane. Mene su slikali, vozio sam ekscesnom brzinom od 63kmh...
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hvala na obavijesti, moglo bi ovo biti praksa da se javlja ili da se otvori nova tema za radar :)
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    vidi na youtube kako se to popravlja, sada sve mozes naci na yt :)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    E još pored prosječne potrošnje još to fali.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa da, pa da se ne stresiras dzaba :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Danas radar u Devetaku sa jedne strane a sa druge zaustavljaju.
    Svaki dan negdje zavuku radar,vecinom gdje je 50 ili 60 ogranicenje ili 70 a pravac,kao sto bude cesto na izlazu iz Tz,na benzinskoj Gasprom.


    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Aha bude cesto na puno mijesta i budu kratko dok se ne procuje na radiju :) Bas bi bilo dobro da imamo temu za ovo jer prije vidim notifikaciju sa foruma nego sto cujem na radiju :)
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stavljaju tacno tamo gdje ljudi divljaju.
     
    selvin likes this.