AMD Phenom II X4 940 Black Edition @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Jan 8, 2009.

  1. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    "This is a 100% KickAss product!"

    Kao sto stevie rece, HWB kicks ass^^
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Svaka cast na recenziji, HWB najbolji medju najboljim
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Najbolji :D temeljna recenzija :D

    GJ
     
  4. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Super recenzija do najsitnijih detalja odrađena gotovo do savršenstva. :smt007

    Srećom mi u Bosi imamo para pa ćemo stavljat 3XSLI 280 GTX. :smt005 Pa nam Phenom II 940 neće bit dovoljan, nego ćemo morat kupit Core i7 965 da izvučemo još nekih 15 ili možda 20 framova više u igrama. Mislim da ta priča nema logike. Baš bi volio videjt ko će za konfiguraciju dat 5000 KM pa da bi u igrama imo poboljšanja ne veća od 25%. Na ovakvoj krizi čisto sumnjam.
     
  5. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Odlicna recenzija :smt003

    Veoma dobar potez AMD-a,radije ce ljudi kupiti processor koji je 30% jeftiniji od najjaceg(Core i7 965),a skoro iste "SNAGE".Ubio se za igre :lol: ,odlican odnos perfomansi i cijene,jos jednom svaka cast AMD-u!!!!!
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    X4 940 BE uopce nije uporediv sa i7 965, nego prije sa Q9550 i i720.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ma Stevie nemoj se zamarati, vidis da "kolega" teksta ocima nije vidio :)
     
  8. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    hajde ba sta odma pametujete,pocetnicke greske ba,nervoza ba :mrgreen:
    A za informaciju sam procito komplet tekst it u se AMD Phenom II X4 940 uporeduje i sa intelovom i7
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ali ne sa i7 965 kako si spomenuo. I ako si procitao, to je povrsno.
     
  10. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Nemojte ga ba, može se to svakom dogodit. Samo naprijed Zike. Usput dobra ti je recenzija ako hoćeš da vidiš kako se Phenom II snalazi sa najjačim modelima između ostalog i Core i7 965. http://www.lostcircuits.com
     
  11. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    ma ok ba,mala greska....lol
    tu sam da naucim,jel tak :mrgreen:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Kratak info - Phenom II X4 920 i 940 BE su dostupni u Genelecu po cijenama od 454 i 556 KM respektivno.

    Mislim da ovih procesora do sada nije bilo na trzistu, pa ako je neko u shopping raspolozenju, samo naprijed.
     
  13. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Enise jeste li overclockali 920-ku (neotkljucan multi) i koliko ste dobili herza od takvog overclocka?
     
  14. X-Factor

    X-Factor Komšija

    I mene to interesuje, moze li 920-ka bar na 3.4 ghz, i da li vrijedi dati skoro 100 KM vise za 940 BE i otkljucan mnozilac :roll:

    edit: evo u ingelu 421 KM sa PDV-om Phenom II 920-ka, koliko sam uspio pretraziti strane forume i 920-ka ide bez problema na 3.5-3.6 GHz na zraku (1.375 V - 1.45V).
    Uskoro ide u moj komp pa prenesem iskustva :)
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Nismo imali 920 na testu.
     
  16. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Šteta. Vjerjujem da se dobro kloka ovaj 920.
    Dobar je to procesor a nije puno slabiji od 940.

    Možda kupit Phenom II 920 i kloknut ga na 3.0 Gz il malo više a pare ostavit za crne dane :mrgreen: