AMD Radeon HD 7000 - oficijelni thread

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Nov 8, 2010.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da, Asus je problem ovde, a googla sam nesh, ali kud na ono ne naletih, u pm.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja kontao na samom čipu da je fail... Može li se neko custom hlađenje ubacit jeftino da ovo riješi?
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Haj sve rekao bih da je pristutna ta mana, ali kako prolazi Heaven 2.0, mislim nije ni on sala, pogotovo kad se sve na max stavi.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da li se driver srusi li samo aplikacija/igra?

    Ako se kartica pregrijava ili je nestabilna onda graphic driver ce se srusiti ili ce se sistem iskljuciti..
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    to ti je sve zato sto nisi covjeku vratio ssd :smt006
    kako doslo tako otislo
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    ^^ Collins U R next.. :smt005
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a sto kolins? kolins je posteno platio SSD :) i nisam ni znao odakle mu. to sam tek kasnije vidio na forumu. meni je moj obraz bitan, a za tudji me nije briga :)
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    7 dana garancije.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pod jedan valjas gluposti, pod dva sena je platio određeni novac, pod tri cekam drugi dio novca od kolege Kolinsa pa cu platiti jos, pod cetiri znas li koliko kosta postarina za USA? I pod pet nije musko, nego je zensko seller, pod sest nemas pojma o cijeloj prici nista tako da nemoj da pricas bezveze i ako nemas nikakav savjet/prijedlog, bolje ne pisi nista.
    I da, zar je opste bitno odakle meni SSD, kolins je posteno platio i njegov dio je gotov.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Samo zacrni monitor i moram ugasiti racunar.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Šta si para do sad spalio na komponente nek te je vala neka i povoljno ispala.A za grafu,vidi ima li ko laserski mjerac temperature pa provjeri stanje pod opterecenjem i uporedi sa senzorima.
    Jbg ja ga imam al sam ti prilicno daleko da dodjes po njega :D
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo sad sam radio furmark 15 burn in stock clockovi, i ok je proslo, nego dino, sta mislis kod koga mogu ta potrazim taj mjerac?
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    TEsko je reci,ja sam ga kupio radi potreba u radnji kao automehanicar a neko ga ima neko nema a na ebay u je 10ak $ pa uvijek mozes naruciti samo je cekanje problem :D
     
  15. najbezbolinije ti je da zoves to odakle si uzeo i reklamiras naravno,jer ipak je cifra u pitanju.ako vec pise kako ti je king linkao,nema sta onda benchat se i zajebavat samo te glava jos vise moze zaboliti.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kontaktirao sam vec, ali problem je sto je radnja u Beogradu, znaci moram biti 100% siguran da je defektna.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jesi li dodao 20% powera u ccc? I čime klokas grafu?
     
  18. pa reci im nek procitaju sta su ljudi postali,nek testiraju kod sebe u BG istu tu kartu da vide da su u defektu..nije valjda da su samo jednu imali jbt..
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    E vidis dmr to mi je palo na pamet, mjesao sam tri programa za clockanje, AMD OverDrive, MSI AB i GPU Tweak.
    franky, samo je po narudzbi nabavljaju, ali eto mogu pokusat, zovnut cu ih danas pa cu viditi.
    EDIT: evo igrao sam metro 2033 nekih 45 minuta i sve je ok bilo, drzim fige da je problem bio u aplikacijama za OC.
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Gigant! :lol: