AMD Radeon HD 7000 - oficijelni thread

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Nov 8, 2010.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    Druze ja imam tu 7950 i ona je vec klokana na 1ghz i voltaza nije promjenjiva osim ako ne budes bios mjenjao ali zato ja tu karticu u ATI-ccc, klokam sa 1000/1250 na 1200/1575 , sa 2 klika :smt003 . Sumnjam da je ta gtx-ica brza od ove na 1200mhz. Doduše neznam koliko moze ta potegnuti.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. joyjoy

    joyjoy Aktivista

     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa samo da napomenem da je to vent na 100% bio kad sam testirao heaven bench I klok mi bio na 1250/1850 sa podignutim naponom. Kad je grafa normalno kloknuta sa manjim naponom od 1.15v tad je vent na auto postavkama I ne cuje se nikako,mada ruku na srce nije nesto bucan ni na 100%.
    I meni je prije islo na zive kad gledam youtube pa se grafa prebaci u 3D mod odmah se I ventovi ubrzaju I cuje se.Sa ovim cooler ne znam da je imam u kompu.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Volio bih vidjeti accelero na r290x, bas da vidim kako zrak u najboljem izdanju hladi ovu peć.

    Pogodili su im ime, bas su kao vulkan.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Skinuta naljepnica sa serijskim MSI 7950 twin frozr, kartica po belaju crkla nema ni računa a garantni list bianco nema na njemu ništa osim pečata. Karta kupljena preko pika kaže prodavač bez naljepnice ne može se reklamirati, ima li neki način da se iščita serijski?
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imas li kutiju, bude na kutiji serijski broj?

    Ne znam moze li se bios iscitat, odnosno ima li u biosu takav podatak zapisan.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ništa ne uspiješ, nađi highres fotku te kartice na netu i printaj.