Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. daco87

    daco87 Aktivista

  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ta Line Runer je totalna zaraza . Ukocim se na wc solji rai nje :lol:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. daco87

    daco87 Aktivista

    mogo si i svoj rad podijeliti, ima ovih nas koji nisu nesto kreativni :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije moj rad vec imas skinova u temi koju sma linkao. Prelistaj ..ima dosta dobrih. Sa ovim widgetom, ne znam da li je potreban i jedan drugi ovakv "informativnog" tipa.

    [​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    SMSko je dobio update i sad se može iz imenika učitati broj.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni ne radi. Kliknem da upisem user name, tastatura se pojavi, tipkam, ali ne ispisuje slova. Pass moze, user name zeza

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]

    https://play.google.com/store/apps/deta ... 52b3hlciJd

    Voxer® is a Walkie Talkie app for smartphones. Send instant Audio, Text, Photo and Location messages to one friend or a group of your friends. Your friends can listen to your message while you talk or check it out later.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja. Da li se vama desava da SMSko šalje prazne poruke? Poruka uredno napisana i poslana bez ikakve greške ili upozorenja od strane aplikacije, ali druga strana dobije praznu poruku!

    Sent from my SGH-I9000 using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel ko moze gledati HD videoe preko yt aplikacije u portratit modu? meni se nesto cudno desava u portrait modu, boje mi se pogube, tek kad prebacim u landscape, onda normalno gledam video

    kolins ako ti nije mrsko, mozes li provjeriti kod sebe da li je i kod tebe tako, jer slicni su nam telefoni :p
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Ne znam koji ti je fon, ali kod moga SGS-a sve udure, kako u portrait tako i u landscape!

    Što se tiče yt app-a na androidu, jedini "bug" kojeg sam ja imao (popravili su u međuvremenu) je bio da bez obzira koji klip iz neke playliste izaberem, app bi uvijek otvorio prvi klip iz te liste i onda bi morao prebacivati preko onih strelica do klipa kojeg zapravo želim gledati! Sada je sve udure! :smt004
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    slika mi je naopacke ispala, ne znam sto, ali moze se vidjeti, jedino ako iskljucim HD onda mogu gledati u portrait modu
     
  15. kAcA

    kAcA Aktivista

    Salje ako se koriste nasa slova
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Od jutros ICS dostupan i kod nas 4.0.3 verzija:) naravno putem autoupdatea

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Masala. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    To ti je onda do rom-a, probaj nabaciti kakav drugi pa na njemu divi, a uradi nandroid backup toga sto sada imas! Ja evo koristim ovaj Dark Knight već duže vrijeme i stvarno najbolji ics rom za sgs! Ni CM9 nije loš, samo što nije ni približno stabilan kao ovaj! Inače, imaš i weui (MIUI4) koji je također odličan ako ti dosadi klasični ics interfejs a hoćeš "šminku" koju donosi miui! :wink:
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ovaj moj galaxy mini je fenomen. Nekad baterija ne može izdurati ni dan i po kako treba a ne upalim ni wifi niti šta drugo. Sve živo izgašeno 3-4 smsa 5-6 poziva od minutu dvije i to je to. Nešto je draina. Naravno često ugasim telefon, boosterom čistim ram da šta ne zaglavi itd. A evo 2 dana wifi sam koristio dosta poziva poruke itd baterija preko 50% :smt003
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Probaj ne koristiti booster, tj. nikakav task killer, jer su kontraproduktivni! Prepusti androidu tj. romu da se sam pobrine za te app-ove u pozadini, vjeruj da nećeš osjetiti veliku razliku, a garantujem da će ti baterija duže trajati! Više o tome imaš ovdje: Why You Shouldn’t Be Using a Task Killer with Android

    Sažetak:

    :wink: