Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Imam problema sa aplikacijama i nedostatkom memorije. Naime na telefonu imam oko 1gb slobodne internal memorije dok mi je SD kartica od 4gb potpuno prazna ali opet kada skinem igru pokrenem je, oni update-i mi govore kako nemam prostora i da trebam pobrisati 50mb aplikacija, muzike i sl.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koji telefon?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    HTC Desire HD
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    SI probao restartovat telefon. Zvuci mi cudno. Desire ima 1gb za os i apps.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mozda skidam prevelike igre ili su mi negdje ostale njegove aplikacije (vlasnika prije) koje nisam izbriso kad sam iso na factory reset.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Valjda factory reset oslobodi internu memoriju. Pobrisi sve pa onda vidi na cemu si.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije isti telefon ni isti error ali imam slican problem. Naime, kaze da se ne moze instalirati na SD: Could'n install on USB storage or SD card. Ono sto je cudno jeste da se to desava samo sa igrama a nikada sa aplikacijama bez obzira koliko igra teska bila. Mislim da je do roma jer sada koristim neki drugi, 2.3.7, i nisam imao slicna problem. Na krace vrijeme mi je pomogao format kartice ali se problem vratio i sa drugim romom.

    Probaj ako nije problem format SD ili drugi rom ako si u mogucnosti jer ocito imas dovoljno memorije i SD i interne.
     
  8. ibisevic19

    ibisevic19 Novi član

    probaj ovo ako ti izbaca to Couldn't install on USB storage or SD card.

    Set your phone to mount as a USB Disc Drive when connected to a PC. Alternatively, unmount your SD card from your phone and put the card into an SD card reader connected to your computer.

    Ensure that your file manager is set to view hidden files. On a Windows machine you should be able to press CTRL-H. Then navigate to your SD card and delete the file called smdl2tmp1.asec from either the /sdcard/.android_secure or /mnt/secure/asec/ folder.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Probam pa javim posto cu morati to odraditi sa drugim telefonom jer nemam citac kartica a ne mogu povezati telefon sa racunarom jer koristim rom za drugi telefon a za isti nisam nasao drivere.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kod mene na sgs radi ko podmazan

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jel ti trazio onaj update na pocetku od 395mb ? :)
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija


    ja mislim da je to normalno kod svake "jace" igre da se skine barem nekih 200 mb i više (prvo pokretanje igre) :)
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije update vec velicina igre

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zaboravih na ovo. Inace na kartici nemam ovog fajla pa vadlja nije to uzrok.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Na marketu je Amazing Alex, nova igra od Rovia.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Treba mi preporuka za dobar video player, ali obavezno sa mogucnoscu streaminga sa UPnP/DLNA uredjaja.
     
  18. extibo

    extibo Komšija

    BubbleUPnP. Potraži u store-u.

    Sent from my GT - I9100 using Tapatalk
     
  19. sumeir

    sumeir Komšija

  20. Minx

    Minx Aktivista