Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. v33dran

    v33dran Novi član

    Kako se pokazala Here navigacija od Nokia-e na Androidu? Citam komentare na PlayStore-u, neki kazu da nije cemu, dok je neki dizu u nebo. Koja je trenutno najbolja navigacija za ovaj OS na trzistu? Nisam u toku sa Androidom posljednje dvije godine, a mnogo toga se promijenilo :)
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam koristio Navigon, ima narodna verzija na torentima.
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: Android Aplikacije

    Sto se tice here aplikacije ja sam zadovoljan kad je koristim van BiH. U BiH cesto je prenese pa ti daje instrukcije da napravis polukruzno i vraca te na daljnji put. Nebih je preporucio za koristenje "kod nas"
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam je kod nas koristio i na androidu i na wp i radi dobro, a navoao sam se. Nije savrsena ali mi je itekako pomogla.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    +1 za Here. Ne bi je mjenjao ni za sta. Mozda nisam zahtjevan korisnik pa mi bolje ne treba.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je Here bas cool. Doduse, koristio sam samo nase karte ali radi k'o sat.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sad u zenici i hajde reko imam sar vremena za ubiti pokrenem gmaps na andrlidu i here na wp-u i da me odvedu pjeske negdje... Here vala bolji za klasu. Brze nasao rutu bolje pokazuje, nekako bas bolji...
     
  8. v33dran

    v33dran Novi član

    Hvala ljudi puno, ovo mi bas znaci. Potrebna mi je za nas region, BiH, Hrvatska, Srbija i Crna Gora, a kad idem negdje vani, na svakom cosku imaju putokazi, tako da i nije neka frka, moze i papirna karta :D. Znaci ostaje na mobitelu za sad :)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je glavna stvar što mogu skinuti mape i koristiti u offline, tako da mi ne istroši bateriju, a uz to ima i glasovna navigacija na srpskom ili hrvatskom.
     
  10. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Pozdrav uz pitanje.
    Kako da natjeram telefon kad jespojen na wifi da bude vidljiv u kucnoj mrezi i da na njega mogu bacati ili skidati. Obrnuto znam i to mi funkcionise. Koristim xp i android 5.0
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Mora biti neki app da napraviš ftp server na telefonu i da možeš pristupiti čim se konektuješ na wifi mrežu. Mislim da bi u tom slučaju bilo dobro dodijeliti stalnu IP adresu telefonu u konfiguraciji routera
     
  13. black

    black Komšija

    Ima FTP server za android , imas dosta razlicitih pa biraj.
    Staticku IP adresu mozes u WiFi postavkama postavit.