Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pusti tutoriale, eto ti sve iznad napisano.

    U DFU ubacuješ tako što stisneš i čuvaš skupa Home + power dugme 10 sekundi, onda pustiš power a nastaviš čuvati home još desetak sekundi dok Redsn0w ne prepozna DFU.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    E nisam vidio,hvala puno.Nadam se da ovo isto moze sa ovim modem fw mojim,jer sam negdje citao da ne podrzava ovaj modem fw.To cu sutra probati da odradim.Ode u krpe.Hvala
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako imaš mreže sad na telefonu, zanemari taj modem firmware, imaš simfree telefon. To te ne zanima.

    A možeš to odmah da uradiš 10tak minuta procedura, ako šta zapne zovi.
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    De mi reci hoce li ovaj postupak izbrisati postojece aplikacije i postavke??Evo skidam lagano pa ako stignem sad odradim
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nebi trebao, jedino restore briše postavke i aplikacije.
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Alibegovicu kad sam pokrenuo redsnow i krenuo sad mi ovo pise prije:
    [​IMG]
    Evo koji je serijski: 5K0051GD3NR Znaci production week 05 a 2010 godina.Sta sad da odaberem ovdje?Da li uopste smijem nastaviti??
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    E haj ga jebi sad!Po ovim uputama po redsnow-u je novi,a ovaj program kaze da je stari!
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako iDetector kaže da je stari bootrom onda jeste stari i imaš untethered JB i na 6.0.1. To je prednost starih bootromova.
    Na ono gore pitanje u redsn0wu klikni da nije novi.
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jeste stari provjerio sam i ovom metodom: http://www.redmondpie.com/how-to-check- ... t-version/ ?Pa sta sad znaci da ima i untethered za ovo??Ma haj odradicu ovo nadam se da necu usrati sta? :D
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ide li to.
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    E imas pivu od mene majke mi :D Radi evo.Sta da u cydia odaberem,user??? :p
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    User. Ajd testiraj jel untethered. Restartuj telefon i ištekaj ga sa kompa, pusti da se digne sistem i probaj pokrenuti Cydiu.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pokrenuo je normala,je li to znaci da je untethered??
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jest vala. :smt003 Takvi telefoni su rijetkost danas.
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    E svaka ti dala.Instalirah upravo onaj iblacklist,vidim da je trial.Je li ima ove app da je full?Moram garant neki dr source dodati.Haj sutra malo to istrazim.
    Puno puno hvala a ako si slobodan sutra nekad oko 16-17h javi da se piva popije.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dodaj h7v.org narodni repo pa traži ne znam stvarno, nisam dugo na JB-u. Za pivu se čujemo drugi put. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Haj nacu,nek je ovo gotovo.Ziv i zdrav bio i uz brdo brz.Pozz

    P.S. Da te jos pitam,ako zelim da uradim restore tj da pobrisem sve s njega,je li opet moram raditi jb??I smijem li restore raditi uopste??
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako uradis restore opet moraš raditi jailbreak. Sto nebi smio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re:

    T Y :smt041