Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Udrite po freemyapps i kupite sve što vam treba, ha ja. 'ebo jailbreak. :)

    Svakih 10tak dana izglavite po jedan giftcard od 10$ i vozdra.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma


    Jah! :lol:
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jašta, sve do jednom kad mi je zaglavio telefon u po frke radi glupavog winerboarda i neke teme. Od tada ga nemam. :)

    A mogao si vala i ovo citirati ...

     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    jel trebam otici na njihov sajt i skinut app i kako radi skinem app instaliram probam i delete?
    i automatski mi nesto prebaci jel na apple id ?
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Otvori na telefonu njihov sajt sve ce ti se samo kazati. Moras imati US Apple ID.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel sigurna ova aplikacija? Posto cudno se instalira,na kojem principu radi ovo, posto mi trazi install ikona settingsa i pitanje zelite da mijenjate iphone postavke?
    Jos sam na JB 5.1.1 al do skoro sam glavu razbijao cini mi se zbog cydia programa forecast-a, non-stop prelazio mi iphone u safe mod pri otkljucavanju mobitela.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    sigurno je sve, također probaj i freeappslots.
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    kako je krenulo bas cu morat sto prije pocet sa igranjem freeappslots i slicnih fazona :D

    evo:
    UGAŠEN sajt Hackulous!!! Nema više Installousa. jbg

    bas uskoro nit JB nista vise ..valjda smisle sta novo
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sto ako je ugasen hackulous imas installous skinuti i sa drugih servisa. Ili i kad je instaliran installous nema vise nista na njemu?
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ja mislim da je installous prazan tj sam se gasi to je to "game over" nekad bilo sad se pamti..
    vidim raja pokusava sa drugim alternativnim programima, mada iskreno ja sam rijetko koristio installous. bitna mi je cydia i apptracker :D
    al eto bgm uskoro ce bit napravit karticu i barem 20 dollara na njoj drzat

    "Hackerska grupa Hackulous bolje poznata po svojim piratskim programima Installous i AppSync koji su dozvoljavali besplatno skidanje svih App Store aplikacija je prije par sati objavila na svom forumu da od danas zatvaraju hackalous forume, Cydia Repo, Installous i AppSync te sve torrente povezane s ovim servisom"

    Edit: opasno je krenulo ovo prije nove godine :D

    Poruka na freeappdaily
    freeappdaily will be closed at the end of january 2013 . please note that points will be available until 1/31/2013
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jailbreak scena za iOS je na samrti, sto je i osnovni razlog da sam nakon cetiri generacije iPhonea presao na Android. Jedino sto vrijedi imati je neki iPad 2, na iOS 5.x.x jailbreakovan i tako ga drzati bez updatea (jer je stvarno vrh medju tabletima), a sto se tice ostalog od Applea, adios.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Sta je rec, na sta se sad prebaciti? Bez installousa ko da i nemam iphone.
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja se prebacio na Note 2. Bio sam nekad na razini Alibegovica, zesci Apple fanboy :mrgreen: , ali nisam se pokajao sekunde.

    Ne treba se ni za jedan brand cvrsto vezivati, vec uvijek traziti najbolje za svoju lovu, sto se u datom momentu nudi.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jedan od pametnijih komenara danas.


    Myself fanboy je ono sto treba biti,kakvo ba vezivanje za brendove,ni za zenu se ne vezes ako ima bolja :lol:
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Naravno da se ne treba vezivati za jedan brend, progledao sam kako sam se skinuo sa samsunga. Možda predjem na LG sada, mislim N4. :)

    Sto se tiče jailbreaka i installousa, to je samo jedan od načina instalacije nelegalnog softvera, ko hoće to da instalira, naći će drugi način, ali nije prikladno ovdje o tome. Meni JB ne treba.




    Sent from my iPhone using Tapatalk 2
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo kad sam vec postavio pitanje da sam sebi i odgovorim, mozda nekome i pomogne.. Trenutno su najbolja alternativa za onaj tip downloada vShare i AppCake.. Naravno, tu su i torrenti pa "rucno" ubacivanje via iTunes ali ovako je puno lakse kad je sve na mjestu kao na starom dobrom installousu.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislis sa one Spice? Pa to je bio low end telefon kada si ga uzeo, ne znam sta si ocekivao.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nakon koristio bratov I9000, skoro pa identicno iskustvo kao i taj I5700. Otišao od mene kroz dvije sedmice.

    A šta sam očekivao? Pa očekivao sam da telefon sa stock romom ne moram resetovat vadjenjem baterije par puta dnevno, za početak.
     
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    kakvo je stanje sa baterijom? vjerovatno i ja sam kontao na prelaz note ili note 2 ako naletim na polovnjak.

    definitivino bez cydie i JB nemam ni ja volje furat se na iphone kad imamo alternativa hvala bogu i viška :D