Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    dajte kakvih zanimljivih i dobrih linkova, i tih stvari :D
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ima i BIH na listi :D

    Eh sad ima samo jedan utor za punjenje i za slušanje muzike preko slušalica, ako sam dobro vidjeo po slikama i ulaza slusalice. ( kako istovremeno slusati i puniti mobitel) :roll:

    Možda griješim, al dok sam gledao prezentaciju to mi zapelo za oko, doduše forsiraju one wifi slušalise :mrgreen:
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Obje crne su prelijepe stvarno, ne zna se koja je ljepša :smt007 :smt007
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    a gle, mogu se koristiti ono kao telefon, sms i pozivi i to, ali sami doživaljaj svega toga prije je bio katastrofa bar meni na androidu, da ne idem u detalje, a imao sam, pa može se reći vrh ponude telefone i jedne i druge strane u to vrijeme.

    sada mogu reći, da sa 6.x androidom, općenito animacije i onaj smooth doživljaj je u priliku došao kao na iOS 4.x što je bio u ono vrijeme :D, a imam uređaj sa sd 820, i 6Gb rama :D .
    Nemoj me krivo shvatiti, androidu su odlični, kakvi su bili, i ja sam zadovoljan sa ovim kojeg imam, samo spominjem svoj neki dojam općenito o sustavima, i uređajima.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa gdje je ovdje telefon, jebote prezentacija nigdje telefona, čak ni na slici.
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nintendo i apple jarani postali :D

    Evo super mario igra uskoro na app storu najavili :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vrh video i prezentacija
    tacno nisam blinknuo :D
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Black-black top boja skroz :D

    Jedino meni licno smetaju 2x kamere na mobitelima kao sto sad i iphone 7 plus ima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Sve je to super, al brate mili, jos uvijek 720p ekran ( 4.7-inch (1,334 x 750 pixels) pa nigdje veze..
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cek, fkt ne mozes koristit slusalice i punit u isto vrijeme? I ove airbuds kostaju 160$? haha
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Apple iPhone - oficijelna tema

    Al da cujes kakav zvuk imaju, premium.

    Hahaha, deri dok mozes, pametni ljudi, znaju da ce se prodati ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    720p? Lol presmjesni su

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa moraju nešto ostaviti za 7s :)
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma daj ba, das 2 milje maraka i dobijes sta?
    telefon.... uzmes nexus 5x + 60incni 4k tv za te pare :D
    I pogodi sta, iste funkcije imaju, isto mogu :D samo sto je ovaj 1600 skuplji :D hahah
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ti je sustina apple-a. Mora biti debelo overpriced. To donosi sa sobom jos neke benefite, npr. automatski je ekskluziva i ljudi to zele bas zato sto je iracionalna kupovina.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hajde sto se tice slusalica ko slusa cesto muziku i kome su potrebne slusalice svaki dan on ce i kupiti airbuds bez dileme. (Ja još nisam otpakovao svoje obicne apple slusalice jer ne koristim slusalice)

    Ali fakat iphone 7 koji je ostao na 720p je totalna glupost.

    Furaju se na Bosnu i na analogni signal, pa kasne malo :D




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za 160$ dolara možeš kupiti kineza sa full hd ekranom 3gb rama i slušalicama :smt005
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma sto je najgore,njima ova taktika itekako prolazi

    applovci cu nesto slicno kao BiH glasaci...jebes ih u mozak iz generacije u generaciju a oni te sve vise i vise vole i kupuju :D