Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam sa z1 slikao pod vodom.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    iOS 10 je dostupan od 19 sati :)
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Minutu dvije prije 19:00 :mrgreen: vala su tačni, doduše preporučuje se full dfu restore kroz iTunes budući da su ljudi preko OTA updatea imali probleme.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vala kapu im skidam za ovo. Nenadjebivi su što se tice update-a

    Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Riješeni su ovi problemi sa updateom, nastradali su bili samo ovi što su kliknuli u 19:00 :) Tradicionalno.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja zvekno OTA update u 19:00 i zaglavio u recovery modu. Pa se tandrćo preko itunesa :) Vala ne treba žuriti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja sam nekad prije 8 uradio, ne znam tacno, ali sve pet. Radi slicno kao 9 na iPad miniju 2.

    Fali mi slide to unlock, sad moram ili dvaput home ili power + home, a prije sam samo jedno dugme, ili otvorim cover i PIN i to je to. Bas bezveze za ove sto nemaju TouchID :D
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ali je fantasicno za ove sa touch id. Podignes telefon sa stola sa prstom na touch id, a on odmah upada na homescreen bez pritiskanja home dugmeta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    To može Redmi Note 3 :D Da ne spominjem neke bolje telefone.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja na Lenovo P1 samo dotaknem touchID i otkljuca se, nista ne pritiscem... a ono je dugme naprijed kao kod samsunga... jos ima nekih opcija da kad npr. kliznem preko senzora on mi ono "smanji" ekran da mogu dohvatiti sa vrha nešto jednom rukom, ili kad sam na početnom ekranu kad ga dotaknem pokrene mi task manager... i tako tih nekih finti..
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa dobro sve su to fine cake. Ali je sada konacno iPhone dobio opciju da ne moras nista klikati da bi pogledao notifikacije. Dizanje telefona sa stola upali ekran i automatski touch id cita prst za otkljucavanje. Double tap na home (ne klik) spusta ekran dolje da mozes dohvatiti gornje coskove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    https://youtu.be/Yra6YzqqUis


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Upravo podigao na iOS 10 i za sada sve ide glatko..




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Zahvaljujem, mada zlo od iTunesa ne planiram nikad vise instalirati. Naviknucu se i na ovo :)
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i kod mene se pojavio, pricekat cu koji dan.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo vidim i ja update se pojavio maloprije, ali vidim dosta raje ima probleme. Sacekat malo.
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam preko itunesa uradio restore na iOS 10 bez back up-a, nakon 24 sata evo nisam osjetio ni najmanji problem..

    Sve su to neke sitnice ali sistem ko sistem ocekivano sve rekao bih ide ko podmazano :)




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To je bilo i na ios9.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Normalno da je bilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk