1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne dam im 360 markica za regularnu 3850 pa makar ostao na integrali. u Zagrebu mogu zbaviti za 280-290km.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imas jos jednu opciju: regularna 3850+TR HR-03. :D HR-03 se da lijepo okrenut da bude sa "gornje" strane kartice.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Ne isplati se davati nikakvu dodatnu lovu na vec gotov proizvod, pa radje taj novac za gpu cooler sacuvati i nadoplatiti za pola godine za neku novu graficku. Da se radi o nekoj high-end grafulji koja bi zaista bila future proof bar neko pristojno vrijeme OK, ali ovako naaaaaaa
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gdje ima za zbaviti. Kad bolje pogledam, Sapphire rjesenje je gotovo identicno tome...
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cooler uvijek poslije mozes prodat.

    EDIT: u linksu ima TR HR-03, samo trebas pogledat koji tocno ide na HD3850, jer ima vise revizija.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je onih 0db mnogo draze od jace graficke recimo...
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Cekaj onda iza 20-tog trebale bi past cijene 50-ke em popust 10% pa za istu lovu mozes i cooler uzeti, nazovi Plus Mugdim ti moze naruciti i kakav pasivac
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam vala, ja sam upravo saznao da je 240KM za 3850 uplaceno :D

    Za 240KM uzeo X1950GT u maju, za 240 je prodao prije mjesec i pol, za 240 uzimam 3850. 240 je moj broj :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne mora odjednom sve, recimo ovaj popust+pojeftinjenje kombinacija za pocetak, a kasnije neki dobar pasivac uzeti. Bitno je da ne ostane originalni na duze staze. Kad nastupa taj 10% popust baj d vej?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Nastupa od 20.12.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stevie - jesu to Rvacke veze? :mrgreen:
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jasta :D Suti, lakse mi je istrest 240KM nego izmoljakat da bude bez PDV-a :lol:

    Na kraju naravno izmoljakam.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  14. nFare

    nFare Komšija

  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fuck, taman se otvoris za jednu kupovinu, onda te sjebu ovako sa nekim pompoznim najavama. i onda neko kaze da treba cekati "novi period" za kupovinu. pih...
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja bih najradije da je vec izasla 8800GT 256MB, ali stanje je ionako lose. Ne mozes nac kartice za lijeka. Tako da u ovim vremenima treba bit sretan sta god da se ubode. :D

    EDIT: tek sad vidim da je ova 3850 DDR4 neka divlja verzija :lol:
     
  18. Heinz

    Heinz Aktivista

  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jako neopsirna recenzija, ali po ovome niti je mnogo brza od regularne sa 256MB, a skuplja poprilicno (barem 70-tak KM).
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Evo dosle u Genelec sljedece kartice:

    Club3D 3850 256MB............344KM
    Club3D 3850 512MB............406KM
    Club3D 8800GT 512MB.......491KM

    Sve cijene su sa PDV-om.