Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ja igram od BFBC2 tj. od 2010. I manje/više ista je ekipa :) U pitanju su hiljade sati igre, stotine dana, mjeseci... :) najviše vremena sam proveo igrajući kao inžinjer ili kao suport, tj. bacajuci municiju i šarafajući :D
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jucer malo igrao odjednom mi radi osd od afterburnera prikazuje temperature, usage, fps sve bas sve i igra je isla mnogo tecnije, bolji fps i na dx12 ne znam o cemu se radi jel bio neki update? Imam jos sat i nesto a ovi klosari sto su uzeli ultimate mogu vec pocet igrati malo je rec da zavidim :D

    BTW pustili su nove mape ne znam ni kako se zovu ni koliko ih je tacno, dvije sam nove igrao obje su dobre pogotovo na sumska je perverzija only infantry nema vozila sem voza. Isto crysis izgleda :smt007
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam na BFBC1, presao sa CoD MW2. Buraz uzeo xbox 360, i dosao BC1 uz nju. Ta je igra stajala jedno par mjeseci bez da je i otpakujem, i jedan vikend sam kuci budem, i haj reko da probam sta drugo osim CoD. 36 sati u cugu sam igrao BC1. Nisam mogao vjerovati kako je dobra. Naravno vozila sam instant zavolio. Halikoptere u oba dijela mi je trebalo po mjesec dana da savladam. Circel strafe u BC2 mjesec ipo failova, dok se nisam uhodao. Destruction je bilo potpuno nesto novo naspram onog u sta se ima u CoD. Velicina mapa me fascinirala. Objective play na sve strane. Tada se samo rush igrao. I u BC1 i BC2, 99% samo rush.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam igrao COD1, COD2 (ilegala, bihnetovi serveri), COD MW1, COD WAW (COD 5), COD MW2, COD BO1 i to sam sve imao original naravno a kad je izasao COD MW3 (i kad su poceli prodavati map packove za BO po 15$) tu sam vidio da isti shit prodaju vise puta, onda sam presao na BF :)
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja krenuo sa CoDom 3 na PS2. Igrao redovno sve do MW2. Kupio BO1, igrao MP malo, zavolio zombije, i od tad samo kupujem BO, radi zombija. Imam BO3, mozda 5 partija na MP (reko da probam kad sam tek uzeo. Gori MP nego ikad), i oko 100 zombi partija. Da hoce zombije staviti stand alone. Ali svjestan sam da se to nece nikad desiti. Ostale CoD osim BO, nisam ni pogledao.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma


    Meh :D
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    I zq ovih 10h trebas ukicati kreditnu
    ...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Trebas platit 5$ usput.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    I to dam im rinaku

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg onda cekaj sta se stiso :D
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jest da se nisam pretrgao ali je ipak preorder obavljen :mrgreen:
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    cekat cu :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kome nije mrsko extra platiti moze uzeti onu enlister (ili kako se vec zove) verziju i igrati vec od danas.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    eeeeeee

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Aaaa :mrgreen:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    prejako :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Forca viđa li ti ovog cifuta iz Banke :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    ta je, jebte, sad sam u kreditu, poceo sam od juce skupljat, svaki mjesec 2 marke :D eto vidimo se za godiunu :D pocastim za rodjendan i novu godinu po cenera sebe :D
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta pricas gluposti ps 4 se kupuje, Skoda se voza, stan se uzeo Zivis ko Lord karington dokle ćeš lagati ovaj napaceni narod?

    Btw optimizacija baš loša kad sli gtx 980 ima problema sa stabilnim fremrejtom.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    cuj sli, kod mene 280x :D
    ne znam isplatil se uopste kupovat igru :D