Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Čekajte konji dok se driveri ispeglaju. A sta ti spominje SLI kad ga niko od nas nema haha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dzevdo pjeni da nema dobar fps...
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Zato samo sniper, na jednom mjestu i FPS stabilan haha :p
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Bot neka proda dvije 980 uzme 1070 i rahat ko hadzija. Ne kontam logiku uzimanja SLI/CF kad podrsku za to ima nekoliko igara godisnje.
    Tek za dvije-tri godine ce to biti dobar nacin duplanja fps-a kad zavlada DX12 i njegova nativna podrska za dual GPU. Do tada neka kuka na stuttering i na 0-30% fps boost.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma on je 980 uzeo davno, ima vise od godine.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa onda nema sta da ih drzi vise, davno dosle graf. koje su jace od dual setupa.
    To je odmah trebao prodati dok je jos na cijeni, mada kod nas su i 660ke, itd. jos na cijeni jbg trazena roba sto starije to bolje :lol:
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A on je iz Austrije, tako da mu cijena ništa ne znači haha :D :D mada sam mu ja i govorio da će se zajebati kod kupovine SLI-a i da mu to toliko i ne treba, da je bolje da uzme jednog Titana ali konj nije htio slušati.
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Al se vi castite tim nadimcima...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ihhh ovo je još i dobro haha :D
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Očito nisi nikada bio na TS-u sa njima... :D
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma jesam, kad se igrao Bad Company 2 ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Koji ste lvl uspjeli nabiti na beti i trialu? Nešto ovo brzo ide..
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ono sto mi se ne svidja jos od BF3, je sto se prelako dodje do max ranga. A jos nisam boostove koristio. Tako se cini i na BF1. Na BC1 i 2, si morao grajndat mjesecima do max lvl.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa ja imam stotine boost-ova u BF4, neiskorištenih haha :) ali ih dugo nisam koristio. Zaboravi se uključiti. Ne može te niko tjerati da ih koristis, tako da nije igra kriva što ih imamo kamaru. Ja sam došao do 13 ili 14 u Trial-u. Imam još 2h igre. Vidim neki ludjaci su vec prevalili 40ti lvl ccccc
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kad ce keyevi?
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ta ce ti

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Trebali bi danas. Na sajtu fino piše:

    bhd trebaju nam key-ovi da nas spuca nostalgija vezana za WWI :D već mi idu na živce ovi balavci tipa anke i sameda sa izjavama tipa, koja budala ubaci prvi svjetski rat i sl :oops: :oops: krenulo igrati od BF3 i došlo tu nešto sere :evil:

    Sinoć smo mi malo igrali. Igra se drži stabilnih 75FPS-a. Jedino mi nedostaje joystick support, i nadam se da će to brzo ubaciti. Fakat nema smisla, ubacilo jbeni gamepad ko da je NFS a izbacilo joystick
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    905 KM 1070 , 8GB damn
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A ko te tjera da to kupiš i izvališ toliku lovu? :) radi igra super i na GTX970 i na R9 380, 380X i na GTX1060 također :) kad god sam kupovao karticu, kupovao sam ono što daje soldine performanse u igrama koje ja igram. S obzirom da većinom u posljednje 3 godine igram BF4 i sada će to biti BF1, trebala mi grafa koja će u tim igrama dati bar 70 stabilnih FPS-ova. Nisam benchmarker i to me ne zanima :) svoju GTX970 sam uzeo tačno prije 2 god, i radi bez ikakvih problema :)