Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Proculo se da DICE izgleda planira da napravi da se sve auto resuply. Od granata, do municije, i svih gadjeta. Hahahahaha korak u pravom smjeru sigurno hahahaha
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bf2 fazoni autoresu

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Shut up and take my money

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je to. Hahahahaha
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    BF postao casual igra.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Bas me interesuje sta ce activision napraviti s cod.om

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Velike mape sa odlicnim team playom i skilled gameplayom.

    I onda se svi preselimo na CoD. :D
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I zvat ce se Call of Battlefied hahaha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Savreseno. Taman jos dodatno da nas namame. Hahaha
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Za CoD meni je dovoljno da bude nesto a la cod4, samo da ne bude prenatrpano sranjima

    Eto spominje se i taj ww2, pa cemo vidjeti.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Bio je onaj origin access free na par dana. Istekao je ali mi je ostao free trail BF1 10h i poslije toga. Hajd' reko da probam da vidim da li se sta promjenilo jer je bilo dosta pečeva.

    Odigrao sam 8-9 sati i moram priznati da mi nikako ne lezi. Vecinom se svodi na "bombardovanje" sa svih strana. Ima ona mapa u planinama i ne mozes se pomjeriti koliko avioni spamaju sa bombama. Jedno 10 puta sam zagino na jednoj zastavi ako ne u jednoj minuti. Na drugim mapama onda spamaju vojnici, voz i cepelin.

    Sto se pušaka tice, i dalje je tu random deviation spread koji koriste godinama a koji su ispravili u BF4: https://www.youtube.com/watch?v=uNFfFt3OpJY

    Zasto se opet nalazi u BF1, who knows ali je frustrirajuci kada imas polu-automatsku pusku i uperis u jedno mjesto a metak izlazi pored puske i ide bog zna gdje. Na full auto se to manje primjeti ali kada vidim na polu-automatskim puskama, ne igra mi se.

    I dalje je djelimicno prisutan ovaj problem, gdje pise da ima 3-4 slobodna mjesta, a kada udjem onda pise da sam 2-3 u redu: https://www.youtube.com/watch?v=TzZllUM2-jg

    Kada izlazim iz partije kada se ucitava druga mapa, pise ovo i tako stoji u loopu: http://pokit.org/get/img/c91e751fec31c0 ... cadabc.jpg Mozda sto je instalacija na HDD-u ali mi nije jasno zasto je toliko tesko zatvoriti igru ?? Ovo je vrhunac frustracije: https://youtu.be/NFwsFgLZe0w I ovako se igra "zatvara" bilo na SSD-u ili HDD-u. Nakon nekog desetog puta izadje. Ovo mi je problem from day one.

    Što se timske igre tice, niko ne ozivljava. Gledam pet medica ispred mene i dva suborca na zemlji. Niko da ih digne. Ne znam da li su mene 5 puta u ovih 8-9 sati digli.

    Sve ukupno mi se nikako ne svidja. Dosta podjsjeca na battlefront sa super herojima i random "pogibijama". Ne znam vise odakle spamaju bombe. Imas cepelin, avione, voz, mortar, protu-tenkovske granate, obicne ručne, dinamit, tenkove, protu-tenkovska puška, stacionarni topovi, tripwire itd itd. Sto se auto loada granata tice, u hardlineu si u beti mogao sam sebe ozivjeti. Ne mora znaciti da to nece iplementirati i u BF1.

    Da ne bude da ne mogu ubiti živog insana pa mi se ne svidja, K/D stats je 1.8 i to sa onom prvom medic ubogom puškom sa 10 metaka. Bude partija sa K/D 3.0 i vise ali kako rekoh, gine se k'o nikada. No, statistika manje vise. Gameplay mi je kao kopanje. Yebaji ga, nisam se uspio naviknuti.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Developer DICE is introducing a new program to unite the online Battlefield community. Premium Friends looks to bring together players who have access to Battlefield 1's DLC maps with those who are unwilling or unable to shell out extra cash after their initial game purchase.

    When a Battlefield 1 Premium Pass holder joins a party, the whole group of players becomes "Premium Enabled," allowing the whole team access to the bonus maps.

    http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... ign=buffer
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ou, dzevdo zovi me :D
    ihihihih
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma to je super potez ako bude sta od toga ali nidje veze sjebase community sa ovim dlc-ovim jos ako uvedu ammo 2.0 jbg onda me tacno stid igrati.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahahah ma haj. Elem ti kad dodjes u sa.0bavezno kafu srcemo

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Srcemo kafu a jebli te tenkovi da znas necemo te zvat u squad :smt004
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja ja samo probaajj tu samm od sutra

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo zavrsi i ja single player kampanju i mogu reci da je ovaj battlefield graficki vrhunski a ovo ostalo je manje vise poznato i nista posebno,mislim na gameplay
    ali scene pustinje,planina i ostalog su me odusevile
    idem sada unazad da odigram i 4 pa i 3cu :D
    obzirom da nisam prije imao sposobnu graficku,sve sam to propustio :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisi nista ni propustio