Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dobra je mapa sta kakite

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta ti znas ba?
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Ma ti svakako ne znaš igrati ni stare mape, pa ta će ti nova onda

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. chenta

    chenta Aktivista

    Eto sta rade malo dignu recoil na nekoj puski ili smanje damage na neki shotgun, a vamo gubis 10-15 fpsa u prosjeku. Sinoc igram operations, stopa i pada fps na 30 u nekim situacijama.. smanjim rezoluciju na 1600x900 i dobijem jos manji fps ?! procesor zakucan na 100% stalno..
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prvo sam izgubio FPS na launchu u odnosu na betu, pa onda kad je izasao onaj veliki patch, evo sad opet :D Svaka njima cast
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Neka ba rekao je Kolins to je do nas tek igra izasla ispeglat ce se ima vremena :D
     
  8. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Da li ima neka jeftinija varijanta za kupovinu bf osim g2a , tamo je 44 $?
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je patch popravio sli flickering u menu, performanse fenomenalne, mnogo bolje nego bf4 kad je tek izasao(i tada sam imao SLI setup)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Joj sinoc je bilo haos jel tako :D
    ne znam, pricali mi na TS :D
     
  11. enterthevoid

    enterthevoid Novi član

  12. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ima li ko da je pauzirao sa BF1, da moze posuditi Origin acc na par dana, prijatelj ostavio PC kod mene, reko samo da isprobam BF1 :)
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je BF1, igra za amatere. Uzasno laka, i ocigledno napravljena da bi se ugodilo velikoj populaciji FPS njubara, koji nisu mogli meda u prijasnjim verzijama Battlefielda. Igra vise vuce na 'family friendly' Battlefront nego li na Battlefield. Sama cinjenica da sva moja raja sa friend liste koja nije mogla puske dignut kako treba u prijasnjim BF igrama, i koji su se kleli u CoD, su sad postali veliki Battlefielderi, i ne silaze sa nje. Nije ni cudo sto je BF1 community nikad gori u BF istoriji. Sav FPS amaterski trash od igraca je se salio na BF1.

    I dalje imam neka nadanja da ce DICE LA nesto promjenuti, ali i ta nadanja po malo umiru. Nisam upalio BF1 ima i 20ak dana. Igra je dosadna, u ovakvom trenutnom stanju.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne sjecam se kad sam je upalio, zali boze para :D Dam 80-90KM na igru i onda igram besplatni Hearthstone
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mene izasla 50km. Fala Bogu pa ne uze Premium. Svaki dan sebi cestitam na tome. Hahaha

    Vratio sam se na BF4. Valjalo opet 90GB installisat. Hhhh. Zabavio se i sa Diablo 3 na PS4. Port je uradjen savrseno. Svaka im cast. Ganjam Platinum. Jos mi ostalo da odradim 500 bounties (imam 360) i da 6 klasa napucam na 70 lvl (3 rijesio, jos 3 ostale). Jos udaram WoT, i dalje veoma zabavna.

    Cekam GT sport, i Horizon. :)
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Znaci ne propustam nista previse :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ovako sad' kada gledam, cijeli BF serijal spao na BC2. Tuga golema. Kupih ga neki dan i tamo su ostali bas oni najveci fanovi. Uzivancija za igrati.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo i ja cu opet skinuti BC2, nisam dugo igrao, od BF3. BF4 mi dosadi poslije prve partije, bas ono alt+F4 :)
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ide i kod mene na download BC2, cheatera baš dosta u BF4, ili sam ja baksuz pa baš na takve servere naletim gdje su oni.