Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pi*** im materina ja sam to posebno plaćao 6 eura wtf?


    Ja ne znam o čemu ti pričaš :mrgreen:
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahahaha platio 6 Eura a oni podjelili djaba.. :smt005

    Pa i javili su da ce u Decembru svima dodjeliti Physical Warfare Pack oruzija.. :lol: :smt006
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nisam znao da ce dodjeliti pwp oruzja, al se nakon nekog vremena moglo otkljucati navedena oruzja :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako mislis kroz rank up ... onda si mogao otkljucati 2 od 3 oruzja. Type 88 mitraljez, nema da se otkljuca, nego samo ako si imao pwp, si ga mogao imati. Cini mi se.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Trazi da ti vrate pare. Ovo mislim ako si uzeo preko Origina.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako blokirati da me ne oživljava ?
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Napravis suicide.. :smt005 :smt005 :smt005
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pritisnes samo E i nece vise

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Huh.. prebacih napokon K/D na 1.3.. nesto se nakanio da to danas naroštiljam. Glava me zabolila. A i W/L se popravilo na 1.024.

    Tnx EL NINHO CFC.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    [/quote]

    Nista mrze nego kad C4 nece da se aktivira. :D U BC2, je to pogotovo bilo frustrirajuce.

    Sinoc raspalio BC2 jedno 3-4 sata. za Bozije cudo, bili puni serveri. Bas uzivancija.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Do zadnjeg dana (kada sam igrao BC2) nisam primjetio da su serveri slabije puni nego inace.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na zalost, na PS3, to nije slucaj. Serveri veoma cesto zjape prazni. Sto je tako, nemam pojma. Mislim, ali nisam siguran, da je problem, sto me ubacuje na Europske servere, koji su uvijek prazni. Dok znam kad sam preko xbox-a igrao na americkim (bio tamo, preko bare, ove godine) serverima, da je uvijek bilo puno kao sibica.

    Na conquestu bude uvijek servera gdje ima raje, ne puno, ali dovoljno. Ali na rush, skoro pa uvijek prazno.

    Preko 1mil igraca posjeduje BC2, na PS3. Nije mi jasno, gdje su toliki igraci isparili. Vise raje igra BC1, jer i to uletim ponekad.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni cesto prahne da zaigram al isam je izbrisao a mrsko mi opet skidati i instalirati..
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    BC2 se jos igra, ima fino raje, ja sam se i zacudio kad sam igrao nedavno bc2

    samo mi nije jasno, ocekivao sam da ce dosta igraca preci sa bf2 na bf3, ali tesko
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo haman ne radi. Samo pritisnem E kada me killne ili pritiscem E ?
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    E pritisnes kad te ozivi, ono kad ti izbaci da pritisnes SPACE da prihvatis i E da odbijes :wink:
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne prihvatim ja nista. Samo me odalami palicama. Probat cu kako si rekao.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad on te opali palicama, tebi izadje opcija, da li da prihvatis to ozivljavanje, ili da umres ...

    Samo znaj, da se ne redaju tebi smrti u statistici kad te ozivi, pa ti opet umres i on te opet ozivi, itd.. nego on kad tebe ozivi, isto tako ti se vrati i onaj death sto ti je upisan. znaci nista ne gubis tim sto te ozivi, nego samo dobijas. nek te ozivi 50 puta, i 50 puta da te ubiju, to je samo 1 death.

    u BC2 je gadno, kad te tako neki uhvati ozivljavat, a neko te konstanto koka. k/d ode u helac za cas. i tu je jedini spas bio suicide.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo kad skroz umre, tj ne mogne ga vise oziviti onda mu se racuna kao 1 death
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ahhh.. ovo nisam znao. Iznervira me "tunelska" borba koje ima pofinu u BF3 pa kada te killne, lik dotrci a ti opet na nisanu. Jucer lika 3-4 puta srokao a njegov ga dizao. Nisam znao da se ne upisuje smrt. Onda je ovo ipak +..

    Da.. malo je falilo da me medic otjera sa BC2 zbog toga i ako sam mozda isto nesvjesno radio.. mada nemam puno sati igranja sa medic-om u BC2.