Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A tebi se uvijek pise kill bez obizra koliko puta ga ozive.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To im je jedna od boljih stvarki koje su promjenuli naspram BC2. Veliki plus. Prije me je nerviralo i smetalo mi u BC2, kad me ozive vise puta, unatoc tome, sto nemozes mrdnut prstom i opet si mrtav, a sad ... ma samo ozivljavaj, jer je to samo bonus za nas. Mozda jos koga stignes koknuti.

    Kao sto Dino, rece, onaj sto ubija onog ozivljavanog, svaki mu se kill broji.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    To da se meni kill broji, to znam. Vec mi bilo zao covjeka.. hehe..
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Novi rookie.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Malo soflam / javelin akcije

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QsdMhSb7gks&list=UUns0YZJ7nk0zmZAc4FFFgMg&index=1&feature=plcp[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nepj5O2AncQ&list=UUns0YZJ7nk0zmZAc4FFFgMg&index=2&feature=plcp[/youtube]
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Upravo zavrsim partiju na Firestorm sa svega 12/2 (Best Recon titula) i protivnicki snajperisti me prozivaju cheaterom.. :lol:

    Dijelio sam 1000m+ headshotove iz RU baze na ono brdo kod US baze..

    Kazem ja: "I'm not a cheater,I'm just too good for ya,that's all." :smt005
     
  8. DangerousB

    DangerousB Novi član

    ljudi igram na ovom DarkSnipers [DS] =RUS= (Hard, only Snipers, 300%) server i do neki dan sve normalno bilo danas hocu da igram kad vidim lvl 1 :S i to samo na tom serveru a ostali serveri normalno lvl 18 :S sta moze sad to biti koji klinac? hvala
     
  9. imas na g2play po 16-17-18 eura,svaki dan varira cijena...nema potrebe da dajes 20 funti
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    onaj origin cisto ßranje, napravio backup od bf3, formatirao pc, i sad hocu da instal bf3, kad ono gledam ucitava kao da sam prebacio 4 gb, i skida jos 10 gb WTF!?

    odem u origin games, i tamo fino pise da je folder velicine 14 gb, ccc
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I ja sam imao sličan problem nakon reinstalacije Windowsa, pa sam reinstalirao igru skroz, mrsko mi se bilo peglati. Eh sad ne znam za tebe, ali ja je imam na DVD-u, pa me to možda i izvuklo i poštedilo ogromnog downloada :D
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uspio sam nesto, ostalo 5 gb downloada :oops:
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    kupljeno i skidam, jos citavih 12 sati dok skine, veselo

    (14.9 Gb,a te skinuto oko 5)
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pu, zar zauzima toliko GB.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo kakva je kod mene situacija :eek:

    [​IMG]
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    to mora da je u tebe madaraša :D
     
  17. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    napokon skinuti
    nick IposMoraX
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko kako kada igram Kharg Island, odbranu.. da se spawnam na pistu za avione a ne u bazu pored obale ? Samo mi se jedno desilo slucajno da me spawna u bazio gdje je pista.

    Isto vazi kada igram napad i odbranu na Operation Firestorm. Ili CB odbrana.. Gdje su ti avioni ? Znaci rush mod.

    Kada sam prvi put slucajno dobio spawn na Kharg Island na pistu.. nisam uletio u avion vec bio na pistio ja i jos 1-2 lika ..kako uopste odabrati pistu ?
     
  20. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Mislim da samo mozes odabrati avion.Znaci cekas da ti se avion pokaze kao spawn i onda deploy