Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Nakon reinstalacije sve fercera, impressed on first look. :mrgreen:
    Ide fino igra na mid settingsu, 1280 x 1024 bez AA ofc, sad pocinje geekanje. Morat ce me neko od vas iskusnijih malo posavjetovati kako sta a i da bacimo koji mec zajedno naravno. :mrgreen:
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    "I shoot good. Tank go boom." hahahahaha
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Uf,moćna partija a i moćna ekipa,sve nasa raja sa dobrim "ocjenama",a s druge strane nisu mogli disat,najbolji im vojnik ima K/D 0,55 :lol:
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    to ste vi raspalili nakon sto sam ja otisao, je li? :D :D jebi ga, nisam mogao vise, valja ustati u 6h :( :(
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahaha dobar Dino, sve Lvl 20.. :lol:

    I jos se hvale kako su ih rasturili.. :smt005
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  8. Juka

    Juka Komšija

  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    ^^ Fkt drama award score.. :smt006
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cestitam Juka druze.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    E ovako, prvo me interesuje koje stvari najvise vuku po pitanju performansi da ih spustim na low jer mi je sada sve na medium. Desio mi se par puta FPS drop sinoc prilikom onih vecih eksplozija, mislim to je bilo na 2 sekunde ali ja vise volim opet kad imam "lock" fps. :mrgreen:
    Dalje, interesuje me na kojim serverima najvise siljite, ja sam igrao na par koje mi "filteri" izbace samo me jebe sto ne vidim ping ni od servera, ni svoj ping. :S Stoji mi samo crtica.
    I desilo mi se na 2-3 random servera da loading mape traje 5 minuta, vise od tog nisam cekao.. Do cega je to ? Jel se to jednostavno igra zaledi ili fakat toliko treba da neke mape ucita ?
    Btw. igrao sam 3 mape i igra je ludilo, naziv Battlefield sve govori :mrgreen:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada pretrazujes servere, klikni dole na ping. Da ti budu top serveri sa najmanjim pingom. Koliki ti je ping prema serveru, toliki je in game. Malo varira. Ucitavanje mapa zna da zaledi, kreša i slicno. Isto kada tek ulazis ili kada prelazis iz jedne partije u drugu.

    Ako ne mozes igrati na ultra, vrati na low. Imat ces veci FPS a neces vidjeti razlike. Ja mogu na high pa ne vidim poentu ( moze high skoro na svim mapama pa open sam na low). Dodaj nas redom na battlelogu pa kada bude neko igrao, pise ti na kojem je server i moci ces uletiti za njim u igru.

    I sredi filtriranje serverea. Stavi evropu i podesi koje mape zelis, koji mod itd.. npr: http://pokit.org/get/c3fb9021fb958525e8 ... fe0cb9.jpg
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Ok, vidjecu da nadjem neki tweaking guide a svakako cu spustiti detalje na low. Sto se tice servera dakle da stavim poredak sa pingom i strelicom prema dole ako sam dobro shvatio ?
    Pored svakog servera mi stoji ping "-", isto tako kad sam na serveru i gledam statse, svim igracima se vidi ping, meni stoji "-".
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kod igraca je tako, svi vide tudji, a ne vide svoj ping. to su oni nesh zafrkali, kod implementiranja tog feature-a....
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovako:

    [​IMG]

    I ne vidis svoj ping u igri. Mozes pitati ostale da ti kazu dok na nekim serverima mozes da vidis svoj ping komandom: !ping
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Kolins prvo sto pita je " kakav mi je ping " :)
     
  17. mapu loadas toliko zbog svojih preformansi.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa nisi ni ti nish bolji :p :mrgreen:
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Nails kod mene se ne vide ti pingovi u server listi.. stoje mi samo crtice :mrgreen:

    [​IMG]
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako si postavio filtere, daj sliku.

    I probaj drugi browser.