Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    EL NINO CFC . 285.62 ..zadnje.

    King - Cestitke ..sve naj.

    xman - Ne moze ping biti toliki. Da je 5 sekundi, pogodio bi ga ako je statican. Mislim da je to ocito nesto drugo.

    Sta kazu ljidi na serverima, koliki ti bude ping ?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sta ti napravi jedna obicna noctua :D

    Morao si platformu promjeniti da iskoristis full potencijal coolera :lol:


    Ajd nek je sa srecom i slijedeci monitor da kupis.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    kojeg provajdera imas jesil tweako network ? jesil mjero paket lost ? uzmi program ping plotter i odradi trace do http://www.google.ba al namjesti da ti radi 50 puta time 1 sek tako da vidis
    znaci ja sam imao prije na bf 2 problem tako
    i vecinom su mi problem pravili ti famozni paketi koji se gube jer znalo se desit igram na serveru njemackom odradim tracert 50 puta i 75% paket lost na 5 hopova i normalno igras nista pucam covjeka nista al kad pucam iza njega onda pada XD i onda opet sutra dan isti server promjene se rute i nema nikako paket losta i naravno tad njemci fasuju XD
    kad to sve odgovoris vidis onda se javi pa cemo twekat zajedno na forumu cemo napravit temu :D pozz


    haha ja kontam sto ja jedva igram na ovome ^^ doduse ne mogu se zalit ide fino na 1280 1024 ^^ rezi
    [​IMG]
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kod mene također katastrofa hit detection zadnjih dana, igrao sam dosta na m3tx B2K izludio sam.

    Nails kod mene isto tako B2K općenito loš fps pogotovo kad je marisana na otvorenom, spadne fps mozda na 55 inače je 60 vsync lock na ostalim pa je baš osjetno kad spadne. Loše optimizirano jer npr. u Caspianu 64 da je ne znam ti šta fps stabilan.

    King mašala nek je hairli i još boljih zamjenio :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidim da je i kod ostalih tako.. ocito je do mape. Da se igrati i sa ovim padovima ali da smeta malo.. da.

    Meni je nakon Omana recimo bazaar ubitacna. Valjda zbog kiša-efekta ali i ona ima gomilu gradjevina. CB je mozda najmanje zahtjevna jer imam i u metrou padove slićica. Naravno, ne kao na omanu.. mislim da ne ide ispod 50.


    Ali je cudno sto je oman mnogo zahtjevija od karkanda obzirom da ima mozda jednu trecinu gradjevina ..istna, veca je ali ne mnogo.

    Mujka - 4870 ?
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    4850 xD
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Huh.. gusto gusto.. ako ona gura onda odlicno. Doduse, manja je reza kako kazes pa si donekle ok.
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    ma radi isto i na 1920 ide preko 30 fps al nije to to XD
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ne primjetim razliku preko 70. Sve ispod se primjeti pa je tako tih trideseak i nesto prob.. i ja oman igram na tim slićicama pa je malo zeznuto i ako mi ne smeta nesto posebno. Kako se drzi sa višim klokovima ?
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    a nemos joj dat voltaze a load temp 50 XD mogla bi sigurno preko 750 dadne to dosta boosta :D a memorija nije bitno jel na 1000 ili na 900 isti fps haman sto je ddr3 XD
     
  11. xman

    xman Komšija

    Pitao sam i lik mi odgovori 74. Isti lik kog sam prije toga 3 puta skino zaredom i onda on mene 5 puta zaredom. A 100% sam siguran da bi ga prvi ubio jer lik realno lose snipa i ima slab reflex al je onako ok jer je pristao da se izdvojimo i da to probam. Nemam blage sta je to. Svima se to ponekad desava al meni kad se desi je tako pola partije. Jedne prilike sam igrao protiv jednog lika iz raje i pita me on zasto onoliko dugo ostanem nisaniti kad izvirujem iza coska i zasto kad vec nisanim ne zapucam. :lol: Lik ne zna da sam svaki puta kad izvirim 100% mu u glavu gadjao. Nije mi tako bilo unazad 5 dana kad mi je ping do sarajeva bio 20. Tad je do njemackih servera bio oko 30-40,znaci taman za igranja. I tad sam tacno znao jesam li promasio lika a ne da se ko noob zavracam i ponovo gadjam lika sa vecom pauzom dok nisanim da budem siguran da necu promasiti, i naravno padao mrtav svaki puta :mrgreen:
    Nista,pravim pauzu dok se ovo ne rijesi. A kako samo mrzim BH Telekom to je strasno. Od oktobra prosle godine ja zovem i zalim se na padove i nestanke konekcije...
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hvala momcovi i vi takodjer.. :smt006
     
  13. zalizani

    zalizani Aktivista

  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni kad padne na 60 fps osjeti se blagi lag, inace tu je vrti vecinom oko 60-70 na medium zna nekad otici i do 90 fps
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    xman - Jesil' se igrao sa ovim:

    [​IMG]

    Da budem iskren, ne znam gdje igra ulogu. Lik prica da mu je slajder skroz lijevo.. ja i zaboravio da je kod mene skroz desno. Nemam problema sa hit detekciom ali imam ovih dana kako forza govori. Samo mijenjam puške, koristim LMG modele koje su manje precizne ali imam nekih ekstremnih promasaja koji mi nisu jasni (kada je lik statican). Da li je zaista do puske ili hit detekcije.. ne znam.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

  17. aeRo

    aeRo Komšija

    21-16 na prvom ozbiljnijem matchu, nisam mogao vise, ostalo je bilo jos oko 500 tokena.. Cudno mi je malo, ja navikao da sam na killer hunter a najmanje benefita od samih killova. :mrgreen:
    Btw. kad cu otkljucati kakav kako treba sniper oni semi-automatic su mi smijesni..
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    New camper in making :D

    U početku ide sporo kao recon, slaba oružja, uostalom kao i sa drugim klasama, ista ti je priča. Ti poluautomatski snajperi su meni smeće i tek zabava kreće sa SV98 tako da se strpi i doći će i to na red. Ganjanje objectiva bilo zastavica u conquestu ili mmcom-a u rushu donosi puno više xp nego ganjanje killova.
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    hahah neka moramo nekog ganjat XD
    dobar je SV98 hs = kill brz reload 11 metaka :D imas prije video sta lik radi
    http://www.youtube.com/watch?v=RdXOEAtQXqg
    sa tim SV98 xD to je bolesno al eto moze se XD
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Na kojem levelu stize SV98 ? Jedan od najboljih snipera u Call of Dutyu.
    Trebace mi vremena dok pohvatam sve, ovo je ipak takticka simulacija za razliku od CoD-a gdje je uzmi pusku i rokaj. :smt003
    Posebno da provalim ove gametypove, da "naucim" mape i da skontam citavu mehaniku igre.

    Je'ooo majku nisam u 2h uspio jet da nafatam..
    Vjerovatno ne bi znao ni krenuti hahaah al' eto nesto mi merak.. :mrgreen: