Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Oh boze da i to cujem cuj 60 maraka je previse za triple AAA naslov samo u bosni cccc trebas da se nogom u guzicu udaras da je i toliko pa nema djabe ni u stare babe :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    a ti si ko pametan neki ?
     
  3. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Pa i koliko vidim i nije neki poduhvat :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Server info:

     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    The Battlefield 3 Open Beta takes place on September 11, 2011 confirmed developer EA, and it will allow fans to try out the multiplayer modes in the game ahead of the Battlefield 3 release date of October 25th.

    http://steamcommunity.com/groups/Unoffi ... 0062294014

    EDIT: Izgleda da je ovo demantovano.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WTYY20PS6VI&feature=player_embedded[/youtube]
     
  7. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

  8. Vedo

    Vedo Moderator

    ma cisti marketing za nVidiu, a nije tip nista ni slagao - normalno da ce letiti na 580. Na medium detaljima ima da gura ovo 460GTX, a za 1920 rezu bi 560 Ti bila taman.
     
  9. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ja se sve bojim da moj i5 2500k sa 8gb rama i 6870 radeonkom nece biti dovoljno pa za izrezati vene
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    mislis da bi DICE tek tako halalio par miliona gamera koji jos uvijek imaju 4870 / 8800GT? Ugasi DX11 Teselaciju i Volumetric smoke i eto ti 200% vecih performansi.
     
  11. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Reis te cuo vedo :) ako bude tako onda betonjara prava ce biti
     
  12. immolation

    immolation Novi član

    ma nece biti zahtijevna ni blizu kako dobro izgleda, ja sam citao da su iz dice-a rekli da nece biti zahtijevna kao ni kao crysis2... Al sve ce da se vidi kad izidje :D
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sto nas je vise, to bolje :) Juche haman 2 squada.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa kad je Rockstar Games halalio par miliona gamera bez core4quad za GTA4, onda bi i DICE mogao isto napraviti :D znaju oni da su gejmeri blentavi, i ako igra valja, oni ce kupiti hardware da bi igrali :) dokaz smo mi sami ovdje :)
     
  15. pac

    pac Komšija

    Samo pogledate kolinsov potpis i sve vam je jasno :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakvih ba par miliona, Rockstara boli uvo za PC. To sto je izbace i za njeg je znak dobre volje :D Samo GTA4 se na konzolama prodao u 20 miliona primjeraka, dok na PC nikad preko milion za bilo koji njihov naslov. Na drugu stranu, Battlefield malo vise ovisi o PC-u.

    Mislim da BF3 nece biti nista zahtjevniji od BC2, a i ako bude to je do ovih nekih nazor dx11 efekata koje covjek jedva primjeti a prepolovi FPS.
     
  17. Piroman

    Piroman Komšija

    Pop te ubio, kakve veze ima reis sa BF3? :roll:
     
  18. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Pa zar nisi znao da je reis VP of First Person Shooter Relations :)
     
  19. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Bilo je guravo da vas ja nisam dizao kao neki voodoo priest malo morgen bi tako napadali i klali ljude :)
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mah, juce nas je 7 u jednom timu bilo, i slabo opet. Moramo igrat zajedno, ovako svak svoje radi, i ljudi nas gaze.