Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Zizm

    Zizm Novi član

    Nije bitan engine ? :oops:
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kakve veze engine ima sa trcanjem ?
     
  3. Zizm

    Zizm Novi član

    [​IMG]
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    samo jos napisi kakve veze ima engine sa 'rafalnim' pucanjem M1 Garanda. Sorry hurma morao sam :):):)
     
  5. perke

    perke Aktivista

    OT: kome je do realnosti nek' proba Project Reality (mod za BF2, sad rade i na modu za ARMA2), realisticnije pucacine do sada nisam vidio, narocito ce se svidjeti BF fanovima


    back to topic, Mujka jesi gledao video sa likom iz DICE-a vezano za portove i konzole? pogledaj pa ces skontati da nije suplja, narocito obrati paznju na cifre :)
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    ma jesam al :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    do sad sam uvijek ocekivao puno pa se nisam mogao skinut sa bf 2 :D ovako ocekujem nesto solidno :D makar bolje od bc2 :D
    al i dalje me samo interesuje hit detection, anticheat(first pearson demo) ovo ostalo manje vise :D nek ostave sve isto ja zadovoljan :D
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    dobro ako ima veze, jesil pogledao video sto sam postavio, jesili uporedio trcanje kad uzme pistolj izmedju farcry 2 i cod bol, nisi pogledo, ne govori vise nista
     
  8. Zizm

    Zizm Novi član

    [​IMG]
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne kontam, osim sto trce ko da im je neko kolac nabio u shupak, u cemu je razlika ? Fakat ne vidim razloga zasto bi se ruke pokazivale dok trcim u igri, to mi uopste ne igra nikakvu ulogu, i izgleda jako gay.

    Fakat ne znam kako vam se da igrati ova blijede pokusaje FPSa. Kakva je to ratna igra gdje gdje ne mogu sjesti u helikopter i razvaljivat tenkove i pjesadiju. Kakva je igra gdje ne mogu trcati sa sacmaricom okolo. Kakva je to igra gdje ne mogu C4 zalijepiti na sve zidove kuce, i sruciti cijelu kucu zajedno sa 5 kampera u njoj. Ili jos bolje zaljepiti C4 na ATV i zaletiti se na tenk u najboljem Jihad stilu. Ili posijati anti tenkovske mine na strateskim mjestima, i onda smijat se ko hajvan kad APC ili borbeni camac nalete na te iste.

    Kakva je to igra gdje ne mogu reci Raptoru ili Juki da su kreteni ako ne razvale protuavionski top na vrijeme. Ili Vedu maltretirat zato sto mi uzima killove tenkom.

    Jedina kul stvar sto ne postoji u bfu je mogucnost bacanja noza.
     
  10. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ukratko: BF nema konkurencijiju kada je multiplayer pucacina u pitanju.
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Neka neka doces ti u BiH, samo ti prozivaj .
    Kakva je to igra gdje nema body armor da zeleni kaze " pa body armor jebeni body armor "
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne da jebem :) Sve po spisku odmah. Da neko od ovih mojih regularaca koristi body armor odreko bih ga se odmah. Obicno mi na K ide maximalno kad sam inzinjer. Poprlicno efektivno protiv ovih SMG. Sa sacmaricom me nije briga :)
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Od veceras BA kad igram protiv zelenog :smt005
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: Re: Battlefield 3

    Nije zeleni ckapi da igram protiv tebe dugo :p

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    Mislis zeleni prelazi na stranu boljeg tima :smt005, ajde veceras standardno bacimo koju
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    dodajte na skype: rijadlj pa mozda naletim

    P.S. Ima da masterujem onaj jebeni AT4 samo da mogu skidat Zelenog i kompaniju sa neba :twisted:
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    slabo kad ulazim na skype, gotovo pa nikako, imate li msn, ja sam uvjek na msnu, posaljite na pp da vas dodam, pa da znam kad i gdje igrate :D

    btw. tko na skypeu koristi nick echo ?
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    :smt005
    echo je Juka samo otkud njega imas ? jestel se to dodali :smt006
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da dodali smo se :smt003

    lol
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koliko samo offtopica ovdje...