Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Triforce

    Triforce Aktivista



    Istina za oba
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  3. Esh

    Esh HWB

  4. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ne kontam kako dobije kljuc za dog tag kad kliknem na get key izbaci mi You were already assigned a key for this giveaway key already given :?
     
  5. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    nasao sam :) sorry
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad odigrah misiju u mlaznjaku koji polijece sa nosaca. Ihhh kako to dobro izgleda :D, usudio bih se rec nesto najbolje sto sam vidio do sada na PC-u. Nema veze sto je igrivost SP nula vazna je grafika hahaha :D. Iako prvih par misija ima vrlo losu grafiku, po meni, poslije postaje puno bolja.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo mp gameplay za svaku mapu po malo:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wRo1z6LW-rw&feature=player_embedded[/youtube]
     
  8. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Danas sam presao SP, i mislim da od kako postoji PC gaming ovo je najljepsa igra ikad (mislim iskljucivo na grafiku). Posteno sam se zabavio danas, bolje od ijednog COD serijala do sada, i bolje od BBC2. Igra godine za PC :D ako nista zbog grafike, WOW :D
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    nemam kad igrat SP a strasno me zanima ta grafika o kojoj pricate. Mogli bi koji ScreenShot postaviti, da malo parimo oci
     
  10. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Evo par slicica, 1920x1200 sve max postavke osim FSAA. BF3 mi grije GPU 10C vise od bilo cega sto sam probao :) Ipak ove scene sa shotsa treba vidjeti in motion, fakat je fantazija engine...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pogledaj u 1080p



    Evo cijela misija ali u 720p

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ebo te, adrenalin mi skoci dok sam gledao polijetanje :smt007
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja i kocka sinoc malo igrali CO-OP, i mogu reci da nije loshe. ubise sa svih strana, ne mozes maketi. nismo ni prvu presli haha samo steta sto ne moze vise od 2 igraca u CO-OP modu :( sinoc je bilo malo problem sa login serverima, nije se moglo uci na neke servere, ali nista strasno. igrao sam i MP, mogu reci da je za sad sve ok, sem jedne male stvarcice (mozda i nisam u pravu, mozda mi se samo ucinilo da je tako), a to je problem iz bete, koji se odnosio na to da se neprijatelj (ili ja) spawna na mene (ja na neprijatelja). uglavnom, settings-i na ultra, AA i AF na 4x, imam 65-75 FPS-a. Ne ponekad padne do 60, ali nikad ispod.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dosli LE kljucevi, boxes poslano :D pa ehet :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    to sa 1x580GTX? 1920&1200?

    Ja sam probao SP, i i de 30-40 fpsa (sve na max, 4xAA), al nemam zadnje beta drivere. Jel moguce da daju toliki boost, jer je moja 570 Sonic Platinium Edition, 5% sporija od 580





    :smt007
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Moze li mi reci neko od vas "legalaca" gdje vam je instaliran BF3 tj u tacno kojem folderu..(path)..

    I ako neko ima LE kako mu se instalacijski folder zove, da li Battlefield 3 ili Battlefield 3 LE?
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    LE je kod mene i skida je u Battlefield 3 folder.

    Instalirao nove drivere, dobio bar 80% bolje performanse, pici sad SP sa 2xAA i sve na ultra 50-60 fpsa :smt003
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da li se taj Battlefield 3 folder nalazi u C:\Program Files (x86)\Electronic Arts ?
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    To zavisi gdje u originu postavis. Ja sam u originu stavio da mi igre 'stavlja' u D:/Games

    I on sad igru skida u D:/Games/Battlefield 3

    [​IMG]
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Vec krenuo skidat!!!! Ja moram cekat veceras :\