Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. immolation

    immolation Novi član

    mrtvi skeptik sam u vezi bf3... dosad nisu nista prikazali sto vec nije vdijeno, pregledao sam 100 puta ovaj video al ne vidim nista revolucionarno, sto se posebno razlikuje od cod-a, genericko napucavanje, skripte i naravno nepostojeci Ai. Ako prave jos jednu mp igru, poserem im se na rad...

    @jeretik burazeru ufati se ArmeII pa ces vidjet sta je ratna igra.
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Oh dude fuck this BF3 shit. Shit's nothing revolutionary.

    - BUT, BUT, BUT YOU CAN BRING A 15 FLOORS BUILDING DOWN [​IMG]

    What? That's just bullshit dude !

    - BUT LOOK. I DONT JUDGE GAME BY GRAPHICS BUT JUST LOOK AT IT DUDE! [​IMG]

    Gtfo you newb. I don't give a shit about graphics, I WANT GAMEPLAY. And now I will go and play Wolfenstein 3D.

    - I'M A SAD PANDA NOW.

    You should be. Playing a game that doesn't bring anything new. They need something revolutionary LIKE ADD MOAR IMAGINARY WEAPONS, ALIEN BLASTERS, ALIENS, YOU KNOW THE REAL MILITARY GOT IT ALL MAN. I DON'T CARE ABOUT COLAPSING BUILDINGS.
     
  3. immolation

    immolation Novi član

    heheh pretpostavljam da se meni to obracas... kad pokazu nesto fkt vrijedno spomena mozda promjenim misljenje, a sto se tice tog rusenja jel se zna sigurno da je to izvodivo...
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koja igra to jos nudi razvaljivanje okoline, vozila, avione i brodove odjednom?

    Sta revolucionarno hoces od jednog fpsa?

    Ja licno hocu rat. Hocu da sjedem u tenka i srucim zgradu iz koje me snajper rokno moment prije. Hocu da posadim mine i cerekam se ko hijena kad nalete na njih. Hocu da sijem smrt helikopterom i da dog fightam suhoja. Koja mi to druga igra nudi.

    Sta nije revolucionarno ?



    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja mislim da je ovo boldirano neprocjenjivo, za sve ostalo tu je Mastercard :)
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    jako iskrena izjava, bas ko hijena!!!
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija


    E, ja, vidis, to sam zaboravio (jer nisam ni igrao, hehe). Uglavnom, ja to idem redom - prvo OF, pa onda ARMA.
     
  8. immolation

    immolation Novi član

    heheh ne kazem nista protiv destrukcije okoline, naprotiv i ja to jedva cekam da uoptrijebim, ali sve ostalo je ponavljanje jedne te iste price.... "revolucionarno" sto sam napisao, se odnosi na tu silnu euforiju sto stvaraju... iza takvih prica naravno da covjek ocekuje nesto vishe...
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas klase, napredovanje, vozila, avione, ogromne mape, 32 vs 32, bolest grafiku, prone itd itd itd. Sta bi to vi jos dodali? Zombije? Zmajeve? MILF-ache? :roll:
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Ako sam ja mogao sa QuakeLive-a da sutam BFBC2 i da mi bude interesantan kako ce biti fail ? Sem UT99 i Q3--Ql, BFBC2 me je jedini zadrzao da igram neki FPS u MP-e duze od par mjeseci a kamoli cak godinu.

    Svi ocekujemo da BF3 bude predobar i da MP bude na nivou sta ce biti jedino mozemo da sacekamo .
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Ma multi je dobar ba... I ja ovdje komentarisem samo SP. Umjesto SP-a, bolje da su napravili botove :D
     
  12. immolation

    immolation Novi član

    hahaah smijesno.... za pocetak npr Ai...
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Single player je za no skill levate. Po definiciji, ko god iscekuje bf3 radi singleplayera, je da citiram frajera koji je radio zvuk i muziku za battlefield seriju, "loosers of epic proportions".
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja hocu, kao u BC2 fino postavim C4 na helic, i kad pocne letit, klick, bum helic ode, ode neprijatelj, imali ista ljepse od toga?
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ti si po definiciji lamer, jer da bi postavio c4 na helikopter, moras biti u neprijateljskoj bazi.

    Mi imamo poprilican strog kodeks casti, ulazimo u tudju bazu samo kad ganjamo wheels of hazzard pinove ;)
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    a zao bi mi bilo helic na to potrosit,radije stemat iz zraka dok nas ne skinu!!!
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Na to trošit C4? Meni je C4 sad main weapon :D:D Neku noc oasis COQ. Zaletim se na B i dignem 7-8 ljudi sa jednim C4 :smt005 . Srusio sam isto zgradu i ubio 3 kempera u njoj :mrgreen:. A kad ja igram niko u (light)tenk nesmije uci :mrgreen:

    Ja od BF3 ocekujem da je optimizovan, da ima dedis i dobar hitbox. I naravno bolji destruction :D
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    To ti sad C4 autoritet sa 59 killova :p
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nisam updejto imam vise :mrgreen:

    Ma tek sam poceo koristit to :p
     
  20. perke

    perke Aktivista

    ti ocigledno ni BC2 nisi probao a trunis gluposti ... BF3 ima da posteno oznoji servere sirom svijeta kao sto ih je svojevremeno BF2 znojio...i ima da dere.


    p.s. ko o cemu, Mujka o hit detection...pa bolan Mujka, zar ti ne dosadi nikad, pricas to od Karkanda :wink: