Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    to je to, samo volio bih da gameplay bude malo drugaciji, ovaj me podsjeca na CoD pa mi se i zbog toga ne igra bf3
    meni sr bulletdrop svidja kod bc2

    a sto se dlc.a tice, mozda izbace neki bf1942

    Sent from my brain using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zasto mislis da ce biti necega novog? Mislim da ce biti isto, tj neki modovi na pocetku, onda ostali kroz DLC dodju. Bice vjerovatno ispoliranija igra, ali ja ne ocekujem neke velike promjene.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Ma brate meni BF 3 varira od nekih ekstra modela i tekstura do nekih ispod prosjeka npr.
    Baciite pogled na onaj viljuskar na mapi firestorme lokacija A
    Katastrofa model a teksture jos gore cini mi se da nema ni spec ni normal map primjenjen nego sam onako jednostavno difuse i to je to sto je tako to je misterija vjerovatno rezanja tekstura radi konzola.

    Posto ce BF4 ociglendo biti za nextgen konzole vjerujem da takvih stvari ce biti puno manje a samim tim i bice nesto zahtjevniji.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta god ovo bilo:

    [​IMG]
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ipak event zavrsi bez BF4..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    For EA’s creative teams, this transition comes as no surprise. We’ve been investing and innovating on new technology for months. Console partners who have seen our early work agree, EA’s next-gen software is nothing short of astonishing. At a GameStop company meeting earlier this week, we gave 500 store managers a sneak peak at Battlefield 4. The game received a huge ovation and thousands of fans reacted to a single enthusiastic Tweet by GameStop’s CEO.

    http://www.ea.com/news/transition-is-our-friend
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Joj nek sačekaju malo sa izdavanjem četvorke. Tek sam kupio BF3... hahah
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    EA is teasing an announcement at this month’s Game Developer’s Conference. In an invitation sent to IGN, EA reminds potential attendees to “save the date” and advertises an event on March 26th at a movie theater.

    Interestingly, the invitation includes a familiar color palette that’s extremely similar to the box art for Battlefield 3. Given that Battlefield 4 was recently shown to retailers and has yet to see an official announcement, could this be when EA will finally reveal the sequel?



    For now, no details have been confirmed, but look out for more info at the end of this month once the event has taken place. At last year's GDC, EA revealed Medal of Honor Warfighter as well as Battlefield 3's Close Quarters content.

    The Game Developer’s Conference will take place in San Francisco from March 25th through 29th. The event will begin immediately after this year’s PAX East, where Blizzard and Capcom have also teased new announcements.
    http://www.ign.com/articles/2013/03/08/ ... d-4-reveal
    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. igor.g

    igor.g Komšija

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Isti art koncept, mada ne mora to ništa značiti.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljiv komentar na taj screen: That’s an alternate version. The original is slightly different, and only a few people have it.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni je lično dojadila više moderna tematika shootera. Bilo bi super da se ponovo vratimo u WWII. Sve ovi teškaši - Battlefield 2, Bad Company1 i 2, Battlefield 3, evo sad i Battlefield 4 - sve sadašnje/moderno ratovanje.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Volio bi da hoće vratiti tematiku npr. rata u Koreji 1950. (mes'cini), jer po meni tu imaš fin "kompromis" starog i modernog, kako u vozilima tako i u oružju! A mogli bi i kojeg' švabu-nacistu "prošmuglati" koji je preživio u japanu ili sl. (jebaji ga, igra je, treba malo i maštati)! :smt003
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Fakt bi volio WW2 sa Frostbite 2 ili nekim slicnim engine-om.

    Dobra ideja za korejski rat, to nitko nije obradio.
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Zar nije!? :mrgreen:

    Sinoć pogledao ovaj film pa skontao to:

    Tae Guk Gi: The Brotherhood of War

    http://www.imdb.com/title/tt0386064/

    btw. Filmčina, ne zaostaje ni sec. za "saving private ryan" i sl. :smt023

    Inače, ne kontam stvarno šta to mogu novo ubaciti u bf4, čak i na toj slici vidim da su faktički ista vozila (ako ništa na isti fazon kao u bf3), tako da imam osjećaj da to EA samo hoće da "izmuze" levate, pošto su vjerovatno skontali da su se zajebali sa premium-om kojeg je dosta raje uzelo i uz koji su obećali sve dlc-ove, tako da buduće ne mogu naplaćivati pa skontali "hajmo mi novu igru napraviti i reći da je nešto novo, platit' će levati opet!" umjesto da naprave još dlc ili sl. :mrgreen:
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Pada kisa, lik bez sljema i jos zalizan, ja preseravanja :smt003
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    To ce da furaju kishu sa particle efektima i realnom fizikom odskakanja kapi, PS4 & X720 ce da to fino vrte, i onda ce ocito biti fora igre da ti svaka kap kishe realno odskace od pusku i ostale objekte. Lame :)