Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakve su ovo igracke, u CoD se pretvara :lol:
     
  2. neurofunk

    neurofunk Novi član

    Sa trojkom je pocelo to pretvaranje I izgleda da se nastavlja I sa ovim dijelom, ma samo nek daju nove mape za BC2 I nista mi vise ne treba :D
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    vala ja ne bih nikad radi jedne igre stavljao sistem koji mi ne leži.

    pogotovo, jer koliko vidim i nije tolika razlika kad se gleda "average" fps. nije neka razlika ide li 45 ili 50fps.

    win 8.1 na desktopu smisliti ne mogu :)
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni +10 fpa odlicno je
     
  7. chenta

    chenta Aktivista

    Novi metro izgleda super, dobro je sto su stavili nove prolaze a i vidi se napredak u grafici..



    Evo i Gulf of Oman sa olujom..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Testiraju nove mape, a igru u generalu ko jebe izgleda. :mrgreen:

    Dobio sam jucer za PS4... Situacija kakva je na PCu i old gen konzolama, to je milina na sprem kako je na PS4. Nije nista do PS4, jednostavno igra od strane DICE-a je u totalnom rasulu. Uspjeo sam prebaciti statistiku, boosts, battlepacks, unlocks i ostale zavrzlame, sa PS3 na PS4, to je proslo bez problema, i to je jedini dio koji je radio bez problema. Ali ostatak je u haosu. Veoma cesto mi se desi, da cim udjem u menu igre, dobijem error zbog kojeg igra odmah crash. Error message kaze da je se pojavio corrupted file. I kad se dobije taj error jednom, dobijat ce se konstanto dok se ne odradi zaobilaznica. Mora se log out sa PSN, uci tako u igru, pa onda se ponovo logirati kad je se uslo u menu. To je jedini nacin da se zaobidje taj error. I ovo se desava vecini raje. Ako igras SP i dobijes error, gubi se sve predjeno do tada, i snimljeno na system storage, pa se mora svako malo praviti back up saved data-e na cloud ili USB. Onda dalje od problema: Conquest u opste ne radi. Znaci niko ne moze uci na CQ servere. Rush je lutrija hoces li uspjeti uci ili ne, a i ako se udje, crash je skoro pa neminovnost. U vecini slucaja se ne moze uci. Jedino sto radi je Domination i Obliteration. Ali i tu se zna dobiti onaj error code sto sam gore napisao. Morali su skroz izkljuciti commander opciju jer misle da to pravi error code, ali ni to nije pomoglo.

    Da kazem koju i o tome kad sam uspjeo odigrati koju partiju bez problema. Igra graficki izgleda 5 puta bolje nego na PS3. Do sada nisam dobio niti jednom frames drop, iako je bilo cluster fuck situacija u 32 Obliteration serveru. Za mene je totalnu drugacije sada iskustvo igrati BF. I grafikom (predobro) i fludnosti kada si u igri sam impresioniran, ali... Ja je ne igram dok ne srede sve ove probleme. Ja sam conquest igrac, a CQ ne radi. Ostale mode-ove igram sa vremena na vrijeme, ali me ne privlace previse.

    Kazu da patch izlazi iduce hefte, pa vidjet cemo.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Upravno naleti na live stream second assault , Gulf izgleda odlcino pjescana oluja koja je dobar dodatak mapi moram reci mozda i najbolji efekat do sada, moze se porediti sa parcel stormom kada naleti ona oluja.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. RaP

    RaP Komšija

    hehe sinoc u tri sata pogledao taj trailer pa slobodno mogu reci da je jedan od losijih, ali nevazno mape su ok
    Battlelog neradi vrse update neceg opet
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel ko od vas probao Commander aplikaciju?

    Ja skinuo za Android, ali nikako ne mogu uci u server i igrati. Uvijek kad kliknem Play Commander i nadje serever, pa kad krene loading screen, mi izbaci 'Your connection to server has been lost'.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne radi to jos uvijek kako treba, ili nikako.... ja ne mogu ukucati 4cifreni broj u igri koji mi generise telefon. bio je neki update aplikacije prije par dana, ali nisu rijesili problem izgleda
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma i battlelog aplikacija za android je teski fail, meni nikako ne rafi, udjem u aplikaviju ne mogu listati strane, bukvalno nista ne radi kakontreba, nadjem neku alternativu sve radi kao podmazano
    ako nemas ipad ja se i ne bih sluzio commanderom preko tableta
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jadno i cemerno od EA. Uzeli su lovu, i boli ih kurac. Sreca pa uzeh preko mexica. Inace bih posizio od bugova.
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Upravno tako pomalo se tjesim time hehe
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma ovo igrati tek kad izadje chinese dlc, sve ce do tad biti sigurno ne igrivo

    ja jos nisam kupio, kako stvari stoje i bolje sto nisam
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nema veze, taman da se ove mape nauce. Valjda ce postati sve bolje kad nam se vrate neke remodelirane stare mape :D:D:D:D

    Jel iko zna dal ce se Karkand vritti na bf4?
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Obratili se iz DICE-a: