Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Haha, eki mi broja tagova ovdje u potpisu :)
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    I tako se Zeleni rasta sa nožem.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja sam jedno vrijeme samo nozem picio :) znao sam i po 20 klanja imati u partiji :)
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Neki dan me zakla sniper lvl 50... Lik ima srebro na nožu.. Wtf :S
     
  5. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Znaci da je bush wookie koji ne izlazi cesto iz svoje prirodne okoline. :)
     
  6. perke

    perke Aktivista

  7. RaP

    RaP Komšija

    [​IMG] x500
    :)
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jubilarni :D Ja odoh po kompjuter sada :) Pa da vidimo hocu li uspjeti sastaviti sve, instalirati windows itd itd.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  10. RaP

    RaP Komšija

    Stranica 10 vemo vazan podatak
    Mozda je ovo za juku kad mu bude godisnjica :)
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel iko igrao battlefield play4free verziju? iskustva?
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uzas, neki dan mi bilo dosadno, hajd reko da probam, uzas. Vidi se zasto je besplatna...

    Kao da su uzeli motor od BF heroes, i nabacili urbane skinove, pokreti, pucanje, oruzija, vozila, uuuzas.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    a šta im znači ono tipa upozorenje prije samog downloada da ako prihvatim download i instalaciju da svi moji podaci na kompjuteru postaju dostupni? zastao sam čim sam to vidio, ne kontam šta će im pristup svim mojim privatnim podacima na kompu.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    To je radi onoga browser plugina ko da gledam.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ionako je sranje, nemoj djaba skidati.
     
  16. colg

    colg Aktivista

    Zdravo ljudi neki dan sam nabavio Bad Company 2 pa samo da se predstavim i ingame nik ostavim (xX-EasyG-Xx) i usput imam pitanje. Imam integrisanu realtek graficku i svaki put nakog 15minuta igranja mi se comp zaledi i moram da restartujem. Do sada sam samo nasao rjesenje da disable HD realtek sound. Mogu da igram ali nemam zvuka. Ima li neko od vas rjesenje ali da ne moram da kupujem novu zvucnu.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Koje si drivere za zvucnu instalirao, ostatak konfiguracije?
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    PCI zvucna ti je 10 KM pa ti ne bi trebalo biti frka tako rjesiti problem :)
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Ako je sta clockano,vrati na default,manualno izbrisi igru i ukini je u registriu takodje isto ucini sa punkbusterom (pbstr A i B), nanovo instaliraj igru i updaetuj, nemoj posebno instalirat PB vec pusti igru da samo to odradi i trebalo bi to proradit,ako ne pokusaj sa svjezijim driverima za zvucnu!!!
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Meni je pomoglo sto sam izbrisao rivatuner ako imas slican program za klokanje izbrisi ga