Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Bujrum sa nama svaku vecer, ima nas par hc igraca koji ne popustaju igru vec vise od pola godine :lol:
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Brate samo ovaj choper su mogli napravit malo bolje, sad svaki noob zna letjet,
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    IGRICA je genijalna i .
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ma mene heli nervira. Igro sam sve BFove dosad i nisam ni u jednom koristio ni heli ni avion. Samo tank i tako to :D
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Sad i ja mogu letjeti helikopterom ko od sale,a u bf2 je bilo pravo tesko.
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    Evo od sutra cu i ja ovo da poigram. Živjela praznična sniženja. :D
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sinoc smo malo zaigrali ja, Triforce, i 7alizani :) kasnije su njih dvojica otisli, a dosao je Spa1 nakratko. :) bilo je extra (zato sam jutros na poso usto ko popisan :| ). Ja i neki lik na pocetku runde usli u T-90 i izginuli pred sami kraj tako sto smo usli u zabranjenu zonu s tenkom i zapeli na nekom brdu :lol: sta smo samo RPG-ova i tracera izbjegli..... sta li ostalih nije bilo....?
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jos malo pa cemo moci napuniti server sami haha :)
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehehehe pa kad napravimo clan :D:D uzmemo sebi servercic, i opali :D
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ja sam nekad oko tri usao,ali vas nigdje.Evo i sad nadolazim sebi poslije burne noci,heeh.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Oko 3 popodne ili ujutro ? Nije rijetko da igramo do 3 ujutro, obicno vikendom, popodne niko ne igra, svi su na poslu.
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    JEDNOM SAM TE UMALO!!!

    Puko meni živac a bio snajperista. Fino C4 u ruke i maraton ivicom mape trčo (*ebo Huseina Bolta :smt003 ). Dodjem do Kolinsovog tenka, bacim C4 kad i taman da aktiviram kad neki prokleti engineer se pojavi i roknu me :|

    <3 Kamikaze runs :mrgreen:
     
  13. RaP

    RaP Komšija


    hehe sto su se nabrijali :) nek vas Zeleni provede kroz sve steke zna on svaki cosak svih mapa, kao i svako mjesto za snajpanje, a Juka ima rijetku sposobnost penjanja na drvo.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nemoj mene, nisam ja snajper :) Ja imam vremena na reconu, ali to je sa sacmaricom hvala lijepo. A za C4, to si samo malo nesreche imo, hoce to kad ulijeces blizu neprijateljske baze. Nema mi nista mrze neko kad ga zaljepim, i neche da se aktivira, i to se zna desiti.

    Pazi isto da ne ljepis na tenAk, jer dobar tenkista cuje kad ljepis C4 pa iskoci, nego baci 3 kraj tenka i raznesi. Inace je dosta da 2 zaljepis direktno.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja skoro uvijek cujem kako skljocne kad zaljepi C4, i odmah vatru tabanima :D ali ne znam bas najbolje ove nove mape, sinoc neke prvi puta igro :D :D odoh na pogresnu stranu jbt :smt005
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    aha zeleni nesnajpa koliko platina imas sa snajperima :) a kamoli zlatne
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Sad sam odigro extra rundu Rusha-a. Ovi moji guraju a ja fino T88 sa 4x optikom. Bacim ovim na prolaz mortar i troje ukinem, onda ih flankam sa ljeva i 4vero ubijem. Milina. Samo fps mi je fakat slab :S vrti se 30-40 ali pada na 20 u borbama. Nema fajde il stavio max sve il low. Mozda mi je sistem sheban :D
     
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    meni padne ispod 30 kada ima dosta dima il slicno, a inace ide preko 30

    Grafulja 8800 GT 512mb
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Sad sam fakat stavio sve low i cak DX9. Nisam gledo fps, sacu pogledat. Ja imam 450GTS1GB. Mozda mi je proc usko grlo, koji je utebe ?
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma CPU tebi koci, a ne grafa ako nema promjene kad mijenjas kvalitet slike i rezu, a fps opet isti.... meni je tako bilo sa E8400... ili igro na 1024, ili na 1650, isti qrac :roll: