Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Quad, Q9400
    4GB DDR2
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Treba quad fakat, i meni je druga igra totalno kako sam quad uzeo.
     
  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    E jbg ljudi. Valja sad pare skupit. Odo uplatit Loto :mrgreen:...
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Moj savjet ti je da ne kupujes,jer ja znam kako sam dobio battlefield 2 nekad u junu,od tad sam potrosio najmanje milju.Osim ovih osnovnih dijelova sto trebas kupiti,treba ti i gejmerska periferija,koja kosta vise od polovine racunara.(osim ako vec nemas te dijelove za gamere i samo te proc koci).po meni najbolja opcija je ne igrati igre,vec samo biti "obicni" net surfer,a ko to danas moze?
    EDIT:Moja preporuka svima koji misle kupiti bc2,je da ne kupuju,jer se u pola 1 navece omisljas hoces li "jos jednu" odigrati,iako znas da ti valja ustati u 6.(trenutno u mom slucaju,pa eto ako ima zainteresovanih da razbacimo "koju")
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ti si noob ba, ja legnem u pola 4 i ustanem se u 7 :)
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    to je prica za djecu od t'linest godina, eventulano ti treba mish od 50 KM, a sa G15, Razor podlogom, high end slusama, Razor znojnicima sigurno neces imati veci K/D ;)
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igram s Microsoft misonjom od 20KM vec par godina, ne znam da mi fali nesto :) Tastatura bitno samo da ima play/stop/next song :D
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    eh vidis ja imam cvrst san,pa se malo teze budim,i vecinu vremena prespavam rana predavanja,sto mi bas i ne ide u prilog.A to da sa obicnim misem od 20 km mozes biti dobar,nez bas.Bar je meni promjena misa olaksala dosta stvari,a sad to sto se u glavi ne moze promjeniti je druga stvar.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne podnosim one velike skupe miseve s 15 tipki, a ni one tastature sto lijevo od lijevog ctrl-a ima neku tipku pa zbunjuje u igrama :)
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sve je to stvar navike.... sta god od periferije/multimedije uzmes, treba ti bar sedmica da se priviknes na koristenje toga. bar je meni tako bilo i sa misem i sa tastaturom.... npr, dugo vremena sam igrao sa najobicnijim misem, i kasnije, kad sam uzeo A4Tech X7, a i sad Acme 02 pro, i dalje sam neko vrijeme "trcao sa shiftom" i "cucao sa Ctrl", a sad to imam podeseno na misu... a to da ces sa nekom extra skupom tastaturom, ili misem, dobiti nesto extra, je nebuloza. 3000, 5000 dpi, su kao i 1GB DDR2 na low end grafama...
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Dok sam mogao igrati BF2 ovaj BF mi nikako ne lezi. Pokusao par partija ne ide :)
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja usao na neki server, BFBC2 vijetnam u pitanju, i respawn time 15 ili 20 sec.... pitam ima li admina, javlja se neki, kao on admin... pitam ga sto je to vrijeme toliko, nema potrebe, cini igru monotonom, kaze on meni: go to play cod :smt005 :smt005 :smt005 e i tebi isto... go to play cod :D (i kao to vrijeme je defaultno, i nije dirano) cod-asima se tesko naviknuti na bf (a na bfbc2 pogotovo, nema leana, nema zaleci, ogromne mape, druagija organizacija igre i taktika i na prvu se to mnogima ne dopadne....), ali eto ja prije nisam igrao bf (svega par min bf 1942 i bf2 na bihnetu, crackovano) jer mi se nije svidjalo. prije bfbc2 sam stalno igrao mw2, a kad sam kupio bfbc2, mw2 sam i zaboravio i nikad cod vise nisam ni poigrao do BlackOps-a :D
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Daj malo vremena, ja se sjecam da sam srkletio kako nema sanse nikog ubit i to, ali s vremenom nadodjes i killovi sami od sebe pocnu picit!!!
    A stvar duplo zanimljivijom cini kad imas jedno 3-5 osoba na konferenciji i cujes njihove psovke, komentare i nervozanja,cesto se zna desit da se vise smijemo i za*ebajemo neg sto igramo, sto se mene tice bujrum sa nama na skype...
     
  14. JaLa

    JaLa Komšija

    Podrzavam ovo, najbolje je ne igrati nikako, ali nazalost i dalje svi igramo. Doduse, ja imam instalirano 10 igri, ali SAMO igram BF BC2
     
  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    Jedina razlika izmedju misa od 10-20KM je sto onaj skuplji bolje lezi u ruci (manje vise) i sto onaj skuplji ima bolji handling. Npr ja kad igram sa snipom pa mi nekad sa svih strana dolaze pa ja brzo okrecem mis i u takvim situacijama jeftini misevi failaju. Trza, poludi mis, blokira i etc

    E Irhade kolko imaš godina :p ? Dodat ću te na skype kad ga isntaliram xD
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da, tom misu nema smrti. dugo vremena se prodavao u kompletu sa jako dobrom tastaturom, cifra je bila 50KM za oboje ako se dobro sjecam....
     
  18. irhadkul

    irhadkul Komšija

    mati mi kaze da imam 21,heeh.A to za mis,vidis ja sam pri kupovini misa se zafrkao i kupim a4tech al onaj mini,i sad mi nikako ne lezi ruci.I neki dan mi dodje nesto u glavu da kupim sad sebi imperatora u njemackoj za nekih 70 eura,i to mi odma dodju dupli troskovi.Btw.ja kako sam shvatio, je da sam jedan od najmladjih ovdje,heeh.
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    EJs?

    http://www.youtube.com/watch?v=nO4M_kXr ... re=related

    Kako u ovog leti ? Ili tvoj nije bio clockan ?

    Ma nemoguće. Nema šanse. Evo gledam lik je imo Quad Core proc i neku dobru grafu ali fps 15 i bog. Uradio reformat i sve ko novo. Sacu i ja jedan puknut :D
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    na e8600 na 3.7-4ghz igra radi super /4850 ati 512 je karta

    nebitno jel na 800x600 ili 1920 1080 ali samo u dx9 / high