Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Neamaju oni od postojecih igraca nista. Nema DLC-ova ni premiuma. Valja privuci nove igrace. BF je sada bas arkadan. Nadam se da je spoting kroz dim bug a ne fičr:

    [​IMG]
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nema neke zarade od igre kad je veoma cesto 10-15$. Vise zarade od prodaje skinova.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam, prije nego sto su izasli skinovi, htjeli su ove promjene. Definitno nikome ne odgovaraju. Isto da je greška.

    BF5 zvanicno ima najduzi TTK.

    [​IMG]
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Prvortio dosta pušaka, sve su kao paintball osim Ribeyrolles 1918. Odlicna je kada se ozleveluje desna strana. Sa njom igra kao prije 5.2. Ali ce se izgleda ipak uzati konzola. Jebo ovo. Nakuca preko 100 kilova za desetak minuta.

    [​IMG]

    [​IMG]

    haha

    Mada je i u drugim igrama isti slucaj.



    I tako svakih 5 minuta.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako se preselis na PS4, javi se. :D Cujem da je Rib sada jedna od boljih automatskih. Ja sam je dosta koristio i prije 5.2.

    Jesi probao EMP? Neki kazu da je pristojna.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam igrao sa EMP, nije mi sve otkljucano ali evo sad je probao, prosudi sam :D



    Sa ovim setupom: https://i.ibb.co/ZWyyvJf/image.png

    Trebat ce mi godina dana da se naviknem na gamepad ali multi na PC postaje gotovo nemoguc. Mozda je do spectator moda ali nekad' kada upalim PUBG pa gledam druge igrace, svi koriste no recoil skripte. Vala nije bilo tako sa BF4 i 3 i ako su bile sprepune čitera, opet smo znali biti medju najboljim igracima.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znaci EMP pristojan mada si dodude sve skoro kilove nabio do nekih 20m pa tesko presuditi. Probaj STG uz Rib bi trebalo da je najaca.

    Ma navikao bi se na joystick vremenom. Nije nuklearna fizika. Prvo igras RPGs da dobijes osjecaj, pa polako shooters sa sto manjom sensitivity i povecavas kako se stelis po malo.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Igram Zeldu na gamepad ali ide baš tesko :) Nedavno sam se kontao o konzoli kada sam naletio na ovog lika:



    Izgleda kao da miš koristi, ali ipak igra sa gamepadom na PS4.

    Trenutno nema nista za long range osim snajpera. Na Hamadi ništa "ne radi". M1 je ok ali dosta puta potrosis onih 8 metaka i opet ne ubiješ insana. Treba sacekati dok prodju praznici jer su za novajlije i napravili 5.2. Ako ne vrate TTK mislim da niko nece ni igrati.

    By the way, RSP je sada aktivan.
     
    Patton2410 and Lamagician like this.
  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo sebi stete.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jack rekao like ako vam svidjaju ttk promjene dislike ako ne. Lol Gdje god okrenes velika vecina je protiv a oni i dalje tvrdoglavi.[​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Full revert ili nista. Kao slusaju nase concerns. Koga to oni jebu hahaha pa da slusate nebi dva puta radili istu stvar koju 90% komjunitija ne zeli. Dobro slusate nema sta. Ovo je samo gasenje vatre. Oni bi rado ostavili ovako da je po njima.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    "That’s in direct response to the feedback that you’ve shared with us. Thank you for the feedback here."

    :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako trolaju raju hahaha a nisu dobijali ogroman feedback i prije promjena hahahaha
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam stvarno mislio da ce opet vratiti stari setup, ali jok. Ostavili su da sa karabinom kao M1A1 moras pogoditi lika sa 7 metaka da ga skines. Jbt pa kamen da bacam prije bih ga ubio. M1 ima 8 metaka a treba ti 5 da ubijes insana na daljinu.

    Evo ovdje detaljnije promjene:

    https://pbs.twimg.com/media/ELmR8lVW4AAPrlp?format=png&name=large

    A ja igre i q...

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 12, 2019
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probao danas Wake Islands. Ovo je nqjgora verzija koju sam igrao. Probao CQ, i Breakthrough. Dosadno na oba moda. Bolji mi je CQL bio na PS3 sa 12v12, nego ova verzija sa 32v32. Jednostavno dosadno. U sustini zerganje. Sva tvoja ekipa na jednoj zastavi, njihova na drugoj. Presiroko. Predosadno.

    Od pusaka jedino vrijedno koristiti: EMP, Madsen LMG, STG, Rib, Lewis, i nije mi jasno da nisu nerfali najjacu pusku tj. ZH 29. I dalje 2 shot kill na bilo kojoj udaljenosti. Fala im to mi je jedna od omiljenih i ovako i onako, tako da cu samo sa njom i igrat. Lol
    Otkljucao sam i BAR, i kao i vecina ostalih, kao da pucas kokice. Nije vrijedna vremena ulozenog za otkljucavanje.

    Pasivni spoting je nesto najretardiranije sto su ikad uveli na i jednoj BF igri. Opet uvode stake za njubare. Hem je bagano jer se desi da spotas (i da tebe spotaju) ljude kroz smoke, zidove, brda, kuce... apsolutno retardirano. Jos jedan patch koji ocigledno nisu testirali. Kao sto je bio slucaj prije ova zadnja 2-3 dobra patcha. I ona opcija sto ti govori da si spotan je glupost zesca a i to je bagano, jer nekad ti ostane upaljeno iako nisi spotan.

    Promjene na Ajrodromu mi se ne svidjaju, jer sad imas jos manje mjesta za flenkanje posto su suzili kod C i B zastave mapu. Jos ako ti se tenkovi uvale do crvene zone mozes se pusit.

    Gledao Levelcapov video ranije, i kaze cuo se sa nekim developerima iz Dajsa i ovi mu vele da i njih dosta nije htjeo da izadje ovaj TTK ali da se nisu nista pitali. Lol Jebe lud zbunjenog.
     
    Last edited: Dec 13, 2019
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Izgleda opasno ta ZH29 za agresivni recon. Nisam recon 2x igrao. Ja sam provrtio jos dosta oružja, mislim da mi je KD potono, lol.. stvarno je vecina cisti junk ali StG 44 kao agresivni assaulti je super.
    [​IMG]
    Dobra je i na medium ali eto, treba sacekati opet novi patch. Kod medica je mislim type 100 najbolja. Svi jure s njom ali nakon patcha ce biti još jaca.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja igram agresivnog recona sa ZH 29 od kako je izasla igra. Jos kako su buff flerove milina. Odlicna kombinacija je imati jednog recona u squadu, i supporta da te resuply da mozes spotat na zastavama kako ides od jedne do druge. I Selbstlader 1906 je 2 hit kill ali ima 1 metak manje u sanzeru, i puni se metak po metak, dok ZH samo sanzer mijenja. Obe su odlicne SLR puske.

    Recon je generalno balansiran u BF5. Jedino one anti material puske ili ti ga one hit one kill snajperi kako ih debili korste su totalna glupost. Inace sa bolt action dobijes 1 hit 1 kill samo na headshot. Body shot nije dovoljan ni za assist kill damage.

    Ja danas nisam ni probao Gewehr 1-5, jedan od more skilled DMRova koji su nerfali 3 puta, i sad ga pogodila i ova promjena. Dusa me boli sta uradise od skill cannona. :([​IMG]
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil' ovo vidio:



    Mogu misliti koliko ih ima razapetih na metrou.