Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    EA Help confirms BattlefieldV Community Games Update will be going live in November, along with two new Elites.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izbacuju nove elites a ko fol prestali dodavati content. Doduse ovaj se placa.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je slucajno neko dijelio Origin acc? S vrmena na vrijeme upalim samo BF5 pa ga posudim, i osobge koje ga koriste se zale da se ne mogu ulogovati dok ja svaki put bez problema. Da nije nekako moj PC "glavni" iz nekog razloga. Nema nikakvih upozorenja na mailu.

    Ono standardno, dodje sms kod za login i to je to. Ali nema errora.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    EA's chief executive officer (Andrew Wilson) says the new Battlefield title will release in the "holiday season 2021" and plans to share “a lot more” about it next spring.
     
    EL NINO CFC likes this.
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo da ne bude remaster bf3
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija



    Kaže očekuju 128 (64vs64) igrača, ali kako će to izgledati tj. balansiranje bumo vidjeli, ako bude iole kao BF5 odmah RIP tj. Dead on Arrival.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    BF1 je imala problema sa balansom vozila, ostalo je ok. BF5 je po tom pitanju barem tri puta gora. Tenkovi i avioni i dalje prave KD od 50-60 u jednoj partiji.Tesko da balansiraju 2x vecu igru.

    By the way, ovih dana treba izaci community games update. Ako ponude veliku slobodu i kontrole kao prije na custom serverima, BF5 bi se mogla iz temelja promjeniti.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na BF1 samo los balans vozila bio problem? Sav gameplay je bio nebalansiran. 1 hit sweet spot snajperi, i preplavljeni lobiji sa istim sto ti je u vecini slucaja znacilo nigdje objective igre. Konjenici koji su doslovno bili OP, i takvi ostali. Specijalni vojnici (pick up). Spam explozivim. aUzasan gunplay gdje je sav skill bio da sto duze drzis prst na obaracu to ti puska preciznija. Nagrada za lose ekipe da dobiju free kilove sa cepelinima, ratnim brodovima i oklopnim vozilima. Gameplay uzasan. Jedino sto je valjalo na BF1 su mape, ali opet nisi ni u njima mogao uzivati radi svega gore navedenog.
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hm, znači vrijedi da sačekam još malo i kupim ga za tri dorala na cdkeys stranicama.
     
    Reventon likes this.
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja mjesecima nisam upalio BF 5, a BF 1 ima godina. Najveci problem su nedostatak balansa medju timovima i cheateri koji mi ubiju volju u roku 5min. Jedino sto mogu preporuciti su BF 3 i BF 4 za ubiti dosadu svremena na vrijeme mada i tu ima chearera ali su mi kao igre bolje legle.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Dodao bih ja svega, ja sam tad prodao Origin acc koliko je dobro bila balansirana, ali je jedinica mnogo bolja od petice po tom pitanju. Samo se istina moraju odabrati neke mape na kojima ostali debalans ne dolazi do izrazaja. Npr Amiens. Recimo, sjeti se, BF1 nije uopste imala tehničkih problema i nekih epskih bugova u poredjenju sa peticom. Na petici i dan danas ovaj stoji, pa kada te neko ubije, moras server napustiti:



    Zato kazem, ako ovaj mjesec izbace community games update sa dosta opcija, sto se balansa tice, moze se to sve srediti. Pa i čiteri. Sve tri BF igre su pregazene čiterima. Ali je to online gaming opcenito danas. Vise je bitno naci dobar custom server sa aktivnom administracijom nego dobru mapu.
     
    kolinsb likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na PS4 je izbor servera na BF5 i dalje prilicno dobar. 50-60 punih conquest servera preko dana i mozes sebi naci koju god hoces mapu.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Nov 16, 2020
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    p4ja likes this.
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Oni su to ganjali par sedmica. Gledao sam par streamova uzivo na Twitchu sto je Jack pustao. Nisam ih upratio kad su do vrha stigli. Cool stvar nema sta. Cestitke liku koji je napravio Easter egg.

    Meni se i onaj easter egg za Phantom bow na BF4 pravo svidio. Rijesio sam ga bio sa rajom.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije toliko bas. Objavljen je prije desetak dana. Radio ga je Niklas Astrand. Super je lik. Moze se s njim pricati.

    Nisam fan ovih zayebancija obzirom da su im igre u lošem stanju. Jedino mi je cool sto pocinje sa play4free muzikom benda Corroded:

     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koji je BF najbolji, ono da je najvise fun? V ili 1?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    3 i 4

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Od ta dva, četvorka. Ako je nemas, onda kec. Ali mislim da imas i 4 uz taj gamepass.

    Jedino sto je prezentacijski 1 najbolji. Grafika je odlicna.
     
    forzamilan likes this.
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci V ne, 1 ili 4? Mislim da na Game Pass imaju sve verzije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk