BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni prema bihnetovom gatewayu average 10ms, lose je to izgleda :mrgreen:
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ping prema Sarajevu
    [​IMG]
    Prema evropi
    [​IMG]
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja prezadovoljan, netFlat 4 paket ...

    [​IMG]

    Sve isto kao prije, osim flata ^_^
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i ja sam maloprije zvao 1422 i kazu za dan-dva svim ce korisnicima biti prebacena brzina


    zivim rahat :mrgreen: :smt007
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    [​IMG]

    Kod mene je ta situacija, torrenti idu dobro, mada je i na ovom mjerenju upaljen STB i ne znam sta brat i stari rade na net, ali ovako nije lose :)
     
  6. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Kako to da u Tuzli sve OK a meni od 11h krene manja brzina tj. oko 0,5Mbps i tako do navecer do jedno 22h? Gledao sam prema IP adresi i prijavljuje me u Tuzli ali veza nije dobra kao kod ovih u Tuzli. Haman da oni ovo ipak nisu jos uradili kako treba.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :smt005
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Imao isti problem do juce uvece..
    DSLAM po DSLAM, moj je sinoc prebacen
     
  9. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Eh da je meni tako....isto imam netFlat 4 a max brzina 65 KB/s.
     
  10. zalizani

    zalizani Aktivista

    Odlicno ! :D

    [​IMG]
     
  11. zdici

    zdici Aktivista

    zalizani kod tebe je druze extra ! ti si na novim linkovima i serverima..sigurno je instaliran vec radijus za tvoje podrucje :D blago tebi.

    Sto se tice ZE-DO Kantona radijus server sa novim linkovima/serverima jos nije aktiviran pitanje je kad ce..mozda za 1 mjesec :?
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pocetni udar je bio u najmanju ruku zanimljiv... brzina ce se stabilizirati pocetkom sljedece hefte, nekima i ranije
    ;)
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

  14. zdici

    zdici Aktivista

    ko mu nebi zavidio :)

    ja da imam 10 ms bio bi zadovoljan :smt006

    cekat cemo taj radijus server na ZE-DO Kantonu pa valda nesto bude bolje nego sad.
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Upravo sam igrao Crysis 2 demo multiplayer i nisam imao nikakvih problema sa lag-om..

    Flat2 paket..

    Pozz..
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene je brzina ocajna 0.30 Mbps od garantovanih 2 Mbps,nemoguce bilo sta raditi
    download do 40 KBps max
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Imam jedno pitanje za korisnike bihnetovog adsl. Trebo bi sutra prijateljima da oborim sistem (virusi) ali oni nemaju nikakvih instalacionih cd-ova niti znaju koji im je modem, paket... Eh sad za komponente sam se snasao preko everesta ali posto nikad nisam ranije pravio konekciju za adsl trebaju li neki drajveri za modem kao sto nama na kablovskoj trebaju za Motorolin? Fakat mi je frka jer sam im osposobio internet (spyware-a pun PC bio) pa ne bih da im pravi medvjedju uslugu i da sutra ne mognem napraviti net. Hvala
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Samo drajveri za mreznu na ploci u slucaju da nije Win 7, koji automatski nadje mreznu!!!
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma


    www.drivermagician.com
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Probao sam opet routed mod na modemu i sad radi. Bio sam prijavio smetnju, sad prije nego sto kupim switch, zanima me moze li se ispravan modem zamijenit za drugi?