BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Mozel se gledat film preko usb.a na resiveru od moje tv ?
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    cisto sumnjam,mislim da je to za update firmware-a ili nesto slicno,ne za filmove
    ali mozda je neko i probao,probaj i ti ,ne kosta nista uturiti usb :)
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ja mislim da je to za storage i recording, jer cim ima i eSata izlaz.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]

    O kakvom povećanju brzine oni maštaju?
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]

    De ba to je do tebe nesto.Vidis da radi ko sat,a paket od 2Mbit :D
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje ba? :D

    Rekli su da su povecavanja brzine od 01.01.2012., dobar si ako si vec dobio. :D
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    [​IMG]

    Trenutno ocitanje na Flat 2 paketu..
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma zezam se da je 2Mbit,neki dan sam podnio zahtjev za promjenu paketa posto koristim net i u radnji pa mi fali brzine.Juce me prebacili na 4Mbit a tako da sam od nove godine na 6Mbit.

    Placam sa radnjom po pola tako da mi i nije skupo.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]
    I to na početku se zajebe pa skoči, inače nemam ja ništa od toga i tako već danima i ne samo meni.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo ovo je kad mije dobar dan.
    [​IMG]
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa tu je to. Max za 4Mb na bihnetu bi bio 3,5Mb :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jest ono to tu kad je speed u pitanju, ali kad je ping u pitanju daleko je od "tu je to" :D :D 156ms do sarajeva :smt005
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prije je ping bio 35 - 45, brzina 3,6 i to je tako bilo non stop. Evo sad je 18 i to je to, game over. Užas jedan šta su uradili od neta.
    [​IMG]
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Majka mu stara pa daj ulozi kakv prigovor,nek ti mjenjaju paricu il sta vec.Kod mene vec jeddno 7 godina sve ko sat. od neki dan na 4Mbit i to vidio si bez ikakvih gubitaka. Cak i mrvicu preko. Ping 15 loko a 40 njemacka holandija.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    I kod mene radi sve ko sat, konekcija nikad bolja nije bila, prije je bilo onog zakidanja u brzini, pa umjesto da skidaš 256 skidao sam 205, a sad ide 256-260 zakucano. Ping odličan. To je nešto do parice sigurno, žali se. Kod mene prijateljica okolini Zenice živi, konekcija joj haos, svako malo puca, valjda do starih parica.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma parice su najcesce uzrok. negdje pukla izolacija, pa je uslo vlage ili ima spoj sa zemljom. mozda ima smetnji i sumova. neka dolaze i mjere ti paricu..... sta ti kaze status (dijagnostika) na adsl modemu?? kakavi su sumovi, pojacanja i oni ostali podaci sto ti izlista....
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    A jesi li se šta žalio ili su ti poboljsali sami od sebe.
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    [​IMG]

    evo i kod mene PING prevelik, donedavno bio 40.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije bas najjasnije to oko zakidanja,dok sam bio na 2Mbit imao sam 1,75Mb pa onda uvedem MojuTV i dignu mi na 2.10 Mbit i upload na 0,80Mbit pa iskljucim MojuTV i onda me vrate na 1,75Mbit da bi sad kad sam presao na 4Mbit opet imao punu brzinu cak i malo preko a sve jedna te ista zica od modema do poste.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Jeste li zvali i pokusali prijaviti neke smetnje?