BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ipak evo prije 1.8 dobili smo jedan novi kanal :D

    RTV Jablanica u ponudi a još je u osnovnom paketu xd
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bas sam taj cekao
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    BH Telecom samo trpa ove lokalne kanale :D a niko to ne gleda..bolje da ubace SK1,SK2,SK3, Arena 2,3,4 HR, HBO, HBO Comedy, BN Televizija, BN Music, Sportska TV, CineStar TV,Cinestar Action &Thriller, AXN, Cinemax, Cinemax 2, CineStar Premiere 1, CineStar Premiere 2.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Eh sto bi ti druze znao :D Televizije tipa RTV Jablanica su dzaba kao i 50% ostalih koji su dzaba ili dodzaba, a sta mislis koliko se placa HBO paket i slicni.
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  8. selvin

    selvin Moderator

    Predobra ponuda stvarno, vazi cak cijeli dan. Kome ovo treba uopste? Uzmes i cijeli dan smaras ljude da ispucas 200 minuta i 200 sms-ova? :D

    EDIT: Skont'o sam, dobro je za Bajram/Bozic i za Novu Godinu za one sto su na ultri, pa za pola imenika posaljes grupnu poruku da im cestitas, a ostalo pola nazoves.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A bas u tom periodu mreza BHTelecoma pada, tako da ne mozes iskoristiti ni trecinu toga sto platis :smt003
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imaš vazda ovo http://www.bhtelecom.ba/5963.html

    Mislim da je ovaj Moj Izbor bitnija opcija, pogotovo za ljude koji nemaju MojaTV paket gdje sada ostvaruju određene popuste i pogodnosti.

    Bit će još nekih folova, al izgleda sljedeći ili onaj tamo mjesec.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Zna li neko da li mogu, kad mi istekne 2 godine ugovora "200% vise", potpisati na jos 2 godine ili nema tog "produzavanja"? Inace sam na mini15, vidim da imaju ove nove mComplete pakete, ali mi ovaj 200% i dalje povoljniji od tih novih.
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Koliko sam ja upratio, 200% više se ukida, tako da kad ti istekne 200% više prebacuje te na najbliži paket tj mcomplete 15
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja ništa od ovoga nisam skontao :S
     
  15. metallac

    metallac Aktivista

    Obljepili cijelu drzavi kao neka revolucija u ponudi ovo ono i na kraju daju flat samo u svojoj mrezi. Dobro ovo je pocetak valjda boljih vremena, ali toliko najavljivati, a dati samo to - ograniceno na svoju mrezu. Nigdje veze, izgleda da Telekom uopste ne cilja na korisnike drugih mreza.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zna li ko kako pristupit ovom cudu i koje su konfi ? hvala

    [​IMG]
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    OK, hvala. Vidjecu kad mi tacno istice ugovor, mislim polovinom avgusta, pa cu ih pitati.

    A sto se tice ovog izbora i kombinacije, nista mi ne stima, imam MojaTV, tako da valja taj mComplete15 izgleda.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ne znaju ni oni sami kakve tarife da izbace :D

    Eto proslo odbrojavanje i naravno nista..

    Sutra ce oni to tek do 12 izbaciti al gluposti kao i obicno.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Dobio sam poruku od BHTelecom-a vezano za moje pitanje iznad, sami su poslali :D
    "Vas ugovor DO 200% VISE uskoro istice. Potpisivanjem novog ugovora na 12 ili 24 mjeseca nastavljate koristiti pogodnosti, duplo vise minuta, SMS-ova i Interneta.".

    EDIT: Evo ima i vijest da ova akcija traje jos mjesec:
    https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M58d9d48e6bf.html

    Sad je pitanje da li dolazi nesto novo i bolje ili da ipak potpisem polovinom avgusta nanovo kad vec imam priliku, hmmm.