BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sutra ću da provjerim.
     
  2. Aladdin

    Aladdin Aktivista

  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Fakat, e to je definitivno sranje, kad je već tolika cifra daj i neki "normalni" net
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  5. selvin

    selvin Moderator

    Super, cini mi se skuplji nego u radnjama :D
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sada baš gledam, prvi ovaj Samsung s njihove liste je skuplji za cca. 100 maraka nego u radnjama. Dalje nisam ni provjeravao :lol:
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jok bit će jeftiniji. :lol:
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sta je sa ovim portalom BH Telecoma ne mogu da se logujem sa svojim username/pass kaze mi da je greska ili u username ili u pass.

    Htio sam da gledam Moja Web TV.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Da su bar dali povoljno na rate uz pakete.
    Ovako za keš, stvarno nisu normalni.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa koja će budala uzimati kod njih za keš? Oni šta prodaju to će biti na rate tako da i u drugim radnjama cijena ide gore bar 10% kad je na rate.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    A ovo gore sto se spominje popust 10% i 20% to ide na ovu cijenu?

    Mogao bi uzeti "Toshiba 40'' 40L3433DG smart WiFi integrisan 799,00" ako ce me izaci 640KM. Vrijedi li toliko? :D Ili ovaj SAMSUNG LED TV 40H4200 789,00, sa tim popustom je i on vjerovatno 630?
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja kako sam čuo ovo bi trebala biti brža opcija nego da se tenderom nabavljaju uređaji. Ideja je da kad kod dobavljača padne cijena uređaja (što se desi i par puta u mjesecu) padne i cijena po kojoj se kupuje. Vidjet cemo kako ce ovo hodati i hoce li biti kupovine na rate. I da ovo trebalo bit prije prvenstva kao i jos par nekih novina al se kao i x puta do sada "iskomplikovalo".
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma ovo je samo jos jedan od talova. Neko se tu podobro nasao, nista drugo.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, ne znam koliko ste upoznati, ali u tarifama tipa 15, 30, 50, 100 paketima roaming vishe ne ulazi. Dakle kad odete na more da se pripazite.
    Svaki poziv, slanje poruka idu van toga, i ide vam posebno naplata :)))

    eto jos jedna fina mrske mi firme prema nama korisnicima.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Zar nije tako oduvijek bilo?
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam upratio bas, ima li poboljsanja po pitanju msurf active? Imam osnovni paket od 50MB i bude bas knap.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma


    Selvine nije. Prije si imao 30 maraka da trosis na sve osim da ne saljes na dopune, i da placas humanitarne brojeve (jos jedan supacki potez telecoma).
    Sada jarane, trosi samo al u telecom mrezi, kad odes u roaming cijena pored dodatna ;)

    Pa et da se pripazite
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Nemam pojma, meni je dosad uvijek obracunavalo odvojeno ako se dobro sjecam, mada sam samo 2 godine na pretplati i cijelo vrijeme na "200% vise" akciji.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Prije sat ili malo vise nestade interneta kod mene i evo maloprije dodje, je li imo jos neko problem?
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Same shit :D