BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. fipi

    fipi Aktivista

    Sta ovo tacno znaci:

    NETFLAT INTERNET I 2 GODINE SVAKI MJESEC UŽIVAJ U 30% POPUSTA

    Popust ostvaruješ ako si novi korisnik ili postojeći koji prelazi sa manjeg na veći paket netFlat 10,15,25,50 i 100.

    Trenutno imam netflat5 i placam 19km, i ako se prabacim sad na netflat10 koliki tačno će mi bit račun sljedeće 2 godine?

    Edit: evo nađo https://www.bhtelecom.ba/fileadmin/user ... ponuda.pdf

    Fino ovo, i dovoljno je prebacit se preko ovog svog bhtelecom interfejsa i ulazim u ovo?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    i sta sad ovo znaci, ja sam na netflat 10 i sada samo predjem na netflat 15 i imam gotovo istu cijenu naredne 2 godine?
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da u principu za isto para prelaziš na veći paket.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep sad sam zvao na 1444 i pitam da li mogu promijenitit paket preko web portala i prvo rece ne moze pa poslije moze :). I evo promijenio i koliko sad to moram cekati da se prihvati, pise ako mijenjas sredinom mjeseca mozes cekati i do kraja mjeseca :)
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Kontaktiraj FB support, mislim da odmah odgovore i povecaju.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    mislis samo da posaljem privatnu poruku na njihov facebook?
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja danas završio na šalteru sve sa 5minuta, prešao na nf15, mjesečno 1km skuplje od nf10, dobar deal nema sta. Nakon dvije godine ako budu ove cijene platim 5km i vratim se na nf10.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa eto poslo sam prije 40 minuta i niko nista :D Valja haman sutra do saltera.
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    a ko zna mozda se nesto promjeni u te dvije godine naredne :D pa budu veliki paketi od 20,30,50 download a ti jos uvijek moras placati 30,30 KM recimo za 15 Mbps :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa cek zar se ovim obavezujes na 2 godine i ne mozes prekinuti ugovor kad pozelis?

    EDIT: Sta ako za par mjeseci pozelim uvesti moja tv, to znaci da ne mogu?
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uvedes MojaTV paket samo telefon i TV. Ovako je bolje kad je odvojen internet. Popust ti traje 2 godine, a ugovor se uvijek može otkazati.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    i meni nema logike da se ovim prelazom obavezes na 2 godine. Ovo su uradili na ovaj nacin samo zato da ljudi ne bi ostali na istim paketima uz nizu cijenu :)
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Aha, znaš kad će to biti? Nikad, a i tad možda. :) I ovo je masala, vidiš da im iz godine u godinu padaju prihodi. Jedino ako se privatizuju pa da bude većih promijena.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja samo cekam telemach u Tz i odoh ja :D

    EDIT: Koja ti je sad brzina u postavkama modema a koja je prije bila?
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kad otkazuješ ugovor prije zadanog roka mislim da moraš platiti razliku u popustu koji si do tad ostvario.

    Popusti koji su navedeni se odnose na dvije godine, ako se redefiniraju cijene i/ili uvedu novi paketi popust ostaje za taj paket.

    Za prelazak na veći paket opet na 12/24 mjeseca mislim da ne plaćaš nikakvu razliku, al provjerim sutra sa marketingom.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Boga pitaj kad ce Telemach u Tuzlu, cekali smo 10god cekati cemo jos izgleda makar 5.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @stihi
    Nigdje na zahtjevu koji sam danas dobio nestoji obavezno trajanje, kao što je bio slučaj sa mojaTV. A teta na šalteru je to trebala reći. Kako god, i da bude izmjena bit će kao prije par godina, netflat5 će preci nf10, nf10 u nf15 itd.
     
  19. fipi

    fipi Aktivista

    Ja sam promjenio paket preko preko telekomove stranice, a i vazda sam tako mjenjo pakete, jel sad moram da uđem u ovu akciju otić na šalter i potpisivat nesto?
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni sad javise na facebook da ne mogu promijeniti paket preko weba i da ce me kontaktirati jer se moraju izvrsiti promjene na pristupnom uredjaju. Sta to znaci?