BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako smanjiš paket moraš refundirati popust.

    Ako povećaš paket nema penala, tako su barem meni rekli.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Baš sam se bavio sličnim stvarima u posljednjih desetak dana, uz malu podršku prijatelja s foruma, prepoznat će se :)
    Fora je u tome, koliko sam shvatio, ako nemaš mogućnost za VDSL, onda jedina opcija za relativno brzi Internet + IPTV je da se to uvodi preko dvije odvojene linije. Ako ima dostupnih, to radi bez problema i dosta ljudi to koristi na taj način.
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    moja brzina nakon preslaska paketa netflat 10 na netflat 15
    [​IMG]

    ima gubitaka u brzini..valjda je to tako na ADSL :eek: mada osjetim poboljsanje :wink: brzeee ide :)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni jos nisu prebacili, u cetvrtak podnio zahtjev. Ko fol cekaju se monteri na terenu da ispitaju da li moja linija moze dati toliku brzinu, a u modemu mi pise maksimum 18Mb. Koji seratori :)
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mojatv full, internet los u zadnje vrijeme, sliku dok posaljem na viber nacekam se, isto tako zna se desiti da sporije stranice otvara
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako vam problem traje duze od 24h, slobodno mi se javite na pm, ako sta mogu da poguram..
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Stihoklepac moze li se sta jos pogurati oko ove brzine ? da se ima bas 15 Mbps ? :D umjesto 13
     
  8. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Je li ko prebacivao ADSL s lokacije na lokaciju?

    U situaciji sam da se selim iz grada u drugi (na oba mjesta podstanar), priključak je na moje ime, kakve su šanse da opet neću čekati 3-4 mjeseca za instalaciju?

    Da bude bolje, radnik Telecoma mi veli ne mogu dva zahtjeva poslati, tako da sam jučer zatražio promjenu paketa na netFlat10, da iskoristim akciju, pa čim to prođe, šaljem zahtjev za relokaciju. Najgore što sam već od sutra u novom stanu koji je bukvalno prekoputa BH Pošte.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Bez povlacenja neke veze velike su sanse da ces se nacekati. Plus je sto mozes traziti umanjenje racuna za period koji si cekao.
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Danas sam uzeo tv philips 32 inča dobio sam popust 20odsto na 36KKM tako da mi je sad moja tv net cijena 29KM Tj na 2 god ugovora oko 180KM uštede najs. A kad tad će uvest paket sa 10mb na moja tv.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja danas isao da predjem na ovaj fast paket, nema tehnickih uslova. Lame
     
  12. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Što se tiče veza jedino sebe mogu povuć, ako me kontaš.

    Ništa, bit će tražiti alternativu, a taj neka čeka, pa dok me se sjete.
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Zdici provjeri sada
    Nale javi se na pm da ti ubrzamo.
    Dog haj mi javi na pm adresu da ispitamo
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo povecali danas sa 10 na NF15 paket, a i ping je daleko bolji, prosjek je bio 30.
    [​IMG]
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A kad si predao zahtjev?
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Prije dvije sedmice.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    i meni nakon 2 sedmice pustise, i to ne bi bilo nista kako treba da ne bi kolege stihoklepca

    [​IMG]
     
  18. chenta

    chenta Aktivista

    Koliko se placa taj 15Mb/s paket?
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    30km i koji fening,inace je 42km al ako si novi pretplatnik ili predjes s 10 na 15 dobijes popust 30% slijedece 2 god.
     
  20. chenta

    chenta Aktivista

    Ok, thx za info, ja imam paket 10, zovem da predjem cim prije..