BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Bila je još jedanput ista/slična anketa pa SK ne ubaciše u shemu. Vjerovatno će tako bit i ovog puta :D
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    I za septembar dosao racun bez popusta. Zvao 2 puta I kazu opet ce poslati reklamaciju, a ni prva nije stigla i jos tvrde da nije bilo akcije u augustu. Kud ne odoh do saltera da potpisem taj ugovor.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    koja se sifra koristi za login na bh portal? Imam zapamcenu sifru na jednom racunaru ali ne znam koja mi je sifra ni kako sam je dobio, mislio sam da je sifra ista kao sifra za login na internet ali nije. Kako promijeniti sifru?
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne znam koji ti je browser ali ako ti je sifra snimljena,mozes vidjeti koja je sifra i username preko browsera
    za mozilu...odes na options,pa security i dole imas saved password...i kliknes na show password i pokaze ti
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    snimljena u IE i u chromu

    EDIT: Ok nasao sam u Chromu :) Hvala!
     
  6. Almir

    Almir Komšija

    samo da kažem :)prvo iskustvo sa bhtelekomom, krajem augusta sam aplicirao za mojutv, danas došao čovjek nakon mjesec i kusur dana premjerio liniju i kaže super sve ok, sad čekam valjda još mjesec dana da dođe drugi čovjek pa da odradi drugi dio posla od 5min :D

    nastavlja se....
     
  7. black

    black Komšija

    Koliko treba sacekati kad se predje sa Ultra na postpaid? Dva puta ugasio telefon nista se nije desilo.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moraš sačekati da ciko u telecomu to prebaci. Samo što ima preca posla, doručak, ručak, dvije pauze za kafu, koja cigara, pa malo redtube itd.
     
  9. black

    black Komšija

    Znaci potrajat ce malo , kako obracunavaju sad dok ne prebace?
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Obično se to realizira automatski u toku sat-dva. Kada su isključenja 15-22 u mjesecu može doći do kašnjenja
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    [​IMG]

    konačno mojatv, sve radi :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    koji je ovo paket sa tolikom brzinom?
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Imaju oni speed paketi.
     
  14. Almir

    Almir Komšija

    full fast +

    uzeo sam još 2 resivera i evo otvarama novu knjigu tj. mojatv a zatvaram lokalnu kablovsku, pa vidjećemo kako će biti :D
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma


    svaki dan u svakom pogledu sve vise napredujes :)
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Pustena je Multriscreen opcija.
    https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5f41b82f7a3.html
    Radi na skroz drugoj platformi vs Mojawebtv i doslovno emulira stb na mobilnom uređaju/tabletu. Znači mogu se koristiti neke opcije tipa snimanje emisija preko epg-a, hd stream (ako imate aktivan hd paket) i sl.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    fakat ne kontam aplikaciju za android. Uredno je instaliro na telefon, spojen sam na bhtelecom ADSL, i app mi izbacuje grešku tipa "Aplikaciju nije moguće koristiti u inozemstvu !" :twisted: :evil:

    EDIT: a tek sad skontah ovo cudo. mogu ga koristiti samo korisnici koji imaju neki od MojaTV paketa...
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da u principu mjenja dodatni stb sa svim funkcijama i opcijama.
    Za sad se ne može koristiti odvojeno od MojaTV ( ne mora biti upaljen stb, samo mora biti aktivan iptv u paketu)
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da li neko ima net paket od vas?Ako da,da lu su na njemu dostupni 18+ kanali posto meni imaju neki ali mi ne nudi opciju da otkljucam!??
     
  20. Almir

    Almir Komšija

    po defaultu su kanali zaključani dobio si pin za te stvari..