BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa šta ću dobiti sa time, parica nema mogućnost kako god ja kombinovao.
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Danas je rok za odjavu ovih besplatnih HBO kanala, da ne zaboravite.
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Famozni 1.3 vec 3x godina a promjena nazalost nema, haman i ove godine nista novo.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zadnja 2 dana stalni prekidi interneta kod mene. Ima li jos neko problema u Tuzli?
     
  5. kugla

    kugla Aktivista

    I kod mene prekida zadnja 2-3 dana nekoliko puta u toku dana.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Isti problem MojaTV net paket sve zapinje, nadao se promjeni brzina a sad da mi je ono normalno da imam :D
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    mozda je ovo to iznenadjenje od prvog marta :D
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Same here, adsl ne radi.
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Trenutno radi ali sam imao dva prekida ovo par dana.
    Kud ces dalje ni relej ovdje kod mene ne radi ima vise od sedmice, pa mrezu na mobitelu jedva uhvatim.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo 1. mart i nigdje nista novog od telekoma,osim par sretnika kojima ni net ne radi :D :D

    cudna neka situacija u telekomu ,lud ,zbunjen,nenormalan
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa rekoh ja da nije smio nista reci jer nista nije sigurno, to ako bude bude :)
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Treba ovo privatizovati prije nego izgubi previše na vrijednosti. I ovako su se dosta srozali.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja evo cekam ko zapeta puska da se sta promijeni...ponestaje mi zivaca
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Zna li neko koji je standardni pass za ove nove modeme.
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako je automatski konfigurisan onda user/user
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: BIHnet IPTV - Moja TV -

    Ovo je standardni problem sa ovim stb-om.Svaki put kad ga istekas iz struje i upalis ovaj error se javi.Samo ponovo na dugme iskljucis i ukljucis i dodje sebi.
    Btw nedavno sam popizdio kad sam skontao da su mi promijenili pass od modema i nisam mogao da mu pristupim.U pitanju je onaj bijeli wifi modem bez antene zte.Posaljem mail da sklone moj modem sa liste auto podesavanja.Rekli da samo resetujem i onda se pristupi normalno preko admin/vrlovrlotajnipass sifre.
    Onda fino podesis sve po svojoj volji.Nisam mislio da ce bht tako lako samo pristati na to :)
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    neće tako, jedino što je uspjevalo jeste da iskljucim produzni iz zida, na kojem je prikljucen glavni modem i stb, i nakon toga proradi.

    zvao sam bio telekom, nesto su podesavali, ali radilo je nekih 10tak dana otprilike, moji me zvali kazu isti problem se pojavio, svasta nesto pokusavali, i kako sam im to gore rekao da urade, to je pomoglo na kraju
     
  18. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Nula bodova na kraju? Nista od promjena sto je Stihi najavljivao?
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Da se Stihi pita bilo bi sigurno, ali ...
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jasno je bilo da cim su u poslijednje vrijeme nudili neke kvazi akcije za potpis na 24 mjeseca da od promjena nece biti nista. Mnogi od nas su uplovili u taj ugovor i sad smo zarobljenici losih usluga.