BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa dobro ti je rekao jbt... ucinili ti uslugu :) sad ces imati kudikamo bolji net, u to sam siguran :)
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ništa dok ne naprave akciju kao prije par godina i povećaju brzine, besplatno sa 5 na 10mbit, 10 na 15mbit itd.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma nemaju kud sa ovim zicama sto imaju,ni ovako ne mogu da isporuce ugovorene pakete.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nisu to te promjene
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa de nam reci sta je, nije valjda tolika tajna?
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa da može reći rekao bi.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bezveze, kao da nesto dobijamo ako prije znamo :D, jedino ako im nije sigurno da ce uspjeti odraditi do marta.
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    da vam ja kazem ko je imao 5 Mbps imat ce 10 Mbps..ko je imao 10 Mbps imat ce 15 Mbps..ko je imao 15 Mbps imat ce 25 Mbps i gotova prica :D
    i idu nize cijene VDSL paketa :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    nece, kod mene je maksimum trenutnih 15Mb, kako cu imati 25, uvest ce mi jos jednu paricu?
     
  11. zdici

    zdici Aktivista

    ako nema mogucnosti za vise kod tebe ostat ces na tome koliko je max moguce
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ko ima mogucnost na parici 25Mb?
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Za 25 treba vdsl a za to vec treba mjenjat opremu tako da tesko da ce se to omasovit.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne bi skodilo kada bi na moja tv brzinu sa 5 Mbps uduplali bar ili da puste koliko je max moguce po parici...ja mislim da je max 15ak Mbps
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Kud ces dalje kad ih RAK mora tjerati da spustaju cijene mobilne telefonije.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je jedno od najvećih razočarenja sa Telekomom bilo kada su reklamirali "novi i poboljšani studentski paketi" a oni su ih ustvari osakatili. I dan danas sam ogorčen na njih zbog toga. Sutra da se pojavi neka fina alternativa ala telemach odmah bih prešao.
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    ja u Hrvatskoj sa 4G imam 55 Mbps download a upload oko 15 Mbps i to 5 GB za 45 Kn (vazi 30 dana)..samo kada ulazim u Hrvatsku BH Telecom karticu izvadim i koristim bonbon HR :D lagodno surfanje Internetom :)
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: RE: Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Zasto onda jednostavno ne bi uveli dvije parice? Kod mene vec imaju 4 zice u uticnici :)
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Siguran sam da nemaju toliko slobodnih zica da sve poduplaju.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa nece bas svako na 25Mb :)