BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    otkud znas da ce tad podici, pito?
     
  2. zdici

    zdici Aktivista

    pa vjerovatno ce tako biti jer mi istice ugovor od 24 mjeseca za popust u 8 mjesecu..sada imam 15/1 bice onda sigurno 20/1 ali cu se vratiti na 10/1
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nisu fer jer kad placamo mi se vodimo kao paket 15/1 i plus popust. Ako smo paket 15/1 onda moramo ici na 20/1.
     
  4. Majesco

    Majesco Aktivista

    Znali neko kad se zaledi fiksni, na koliko se dugo moze zalediti i dok je zaleden moguli se primati pozivi, ili je linija totalno mrtva?
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mrtva linija. Ja ga zaledio na pola godine i nikd više odledio.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Ja kako sam čuo mogu se primati pozivi 6 mjeseci, ali ne znam detalje.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima li neko informacija kada ce nabavljati uredjaje u telecomu u Tuzli, mislio sam uzeti Huawei 10" tablet preko MojaTV ali nema ga vec dugo na stanju?
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je li jos nekome misteriozno nestao WiFi? Znaci imao WiFi jutros a nisam se mogao spojiti, nisam ni gledao zasto. Danas dodjem kuci, WiFija nema, nit ga mogu upalit (modem ima specijalno dugme nazad za WiFi toggle), niti ga ima kad se ulogujem na modem.

    Ovo je nesto do BHTelecomovog firmware-a, I guess.
     
  9. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Koliku stvarnu brzinu downloada treba ocekivati sa 30mbps interneta?
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Prije da je crko router.
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    TeoreCki je to 3.75 MB po sekundi

    Meni licno bi sve ispod 3.5MBps smetalo. Tesko da ti neko moze reci. Kod mene je ovaj 15mbps sto je teoretski 1.875MBps i kod mene varira izmedju 1.75-1.8 ali ovo zato jer sam ih napao i oni digli propusnost malo da nadoknade, inace je bilo 1.5MBps..
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni sa paketom od 10 Mbps skida sa torrenta 1,5 MBps ali je brzina sa iskljucenim STBom preko 14 Mbps ,pa dere na torrentu odlicno
    gigu skinem dok trepnem :D
     
  13. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Pitam jer mi je zakucalo bilo za 4.0 sto mi se cinilo previse... nije da se zalim :lol:

    mozda su mi pustili nesto vise od 30 jer imam moju tv?
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    Meni danas dosao racun za BH Telecom ADSL 39.90 KM pise koristite paket net flat 20 ! Ja taj paket uopste nemam vec 15/1 i ugovor od 24 mjeseca mi istice 12.08.2017. Svasta BH Telecom razocarao si me :) da se ovakav propust desi
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]

    I kod mene je kako vidim netflat 20 po novom. Ali sipak, samo cetvrtina od toga. Probao sa desetak servera.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Cek ba ako smo pod ugovorom 2 godine znaci oni su raskinuli ugovor prije te 2 godine? Da odmah onda prelazimo na txtv :D Nego probaj to reklamirati pa javi sta je bilo.

    EDIT: Evo gledam na webu i meni je za 5 mjesec racun 39.9KM i zvao podrsku i po obicaju nista ne znaju kaze nisi ni bio vezan ugovorom mogo si prekinuti kad si htio, medjutim sad si vezan novim ugovorom do 2019. :D Idem ja na salter da ovo odjavim ovaj mjesec, dosta vise :D
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakvim "novim" ugovorom?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nemam pojma ovaj kaze valjda kad je ovo prebaceno sa 15 na 20 on vidi da sam sad vezan ugovorom do 2019. :D Nidje veze, idem ja ovo razjebat u ponedjeljak.

    EDIT: Sto je najgore brzina mi i dalje 15 a ne 20 Mbita :)
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    nemoze tebe niko vezati novim ugovorom na 24 mjeseca ! Nisi nikakve pogodnosti dobio u roku od ta 24 mjeseca ! Prema tome mozes raskinuti kada hoces..samo ne znam smijes li recimo prije datuma ovog od 24 mjeseca kao sto meni istice taj period pod ugovorom tek 12.08.2017. Mislim da je BH Telecom malo bezobrazan jer mene je trebao drzati do 12.8.2017 pod 15/1 i naplacivati 30.30 KM..ovo je po meni lopovluk ispostavio mi racun 39.90 KM i jos to za brzinu 15/1 to samo u BiH ima