BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    Ma dila se nasim podacima uveliko, samo pitaj nekog ko radi u prinudnoj naplati bilo kakve firme pa ti mozda i kaze kako dolaze do podataka.

    Mene prije 10-tak dana zove mlada iz nekog lijevog osiguranja za koje sam prvi put cuo da predjem i auto osiguram kod njih, tacno 2 dana pred istek osiguranja me zvala mozda 10 minuta nakon sto su me kontaktirali iz mog osiguranja da napomenu kako mi je registracija pri kraju.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Bhtelecom prodaje to, kao i default mail adrese sto dobijete od bh telecoma. Kad udjem u njihov webmail samo neke reklame a nisam nikad taj mail koristio. Sto znaci da prodaju...
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja koliko znam emalovi se ne prodaju.

    Sent from my XT1650 using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nisam siguran
    meni bruku spam poruka i kataloga,vecinom domacih firmi dolazi na taj bihnetov mail a nisam ga nikada u zivotu koristio niti negdje na netu javno napisao taj mail
    ja vjerujem da se prodaje,ali sigurno negdje u uslovima stoji da imaju pravo prodati,samo ko cita sitna slova :D
    to ide next,next,next,apply ...ok :D
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    [​IMG]
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to je to ...kod mene isto
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Jedno pitanje, zasto uopste koristite taj email? :D Ja ga nisam otvorio 10 godina, gdje se uopste moze logovati na to cudo? :D
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ne koristim ali znam uci u njega,za razliku od tebe hahah :p
    btw.ulogujes se na bht stranici sa svojim usernameom i passom i onda imas gore ovu kovertu...kliknes tu i ubaci te u mail bh telekoma
    [​IMG]
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Opasno je koristiti ove provider mailove. Ja sam imao dok sam bio na ADSLu i kako sam otkazo nisam ni vodio racuna da ce mi ukinuti mail, sva sreca pa nisam nesto bitno imo povezano sa tim mailom.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja sam svoj importovao kao pop account u gmail, napravio rule da bude narandžast tako da vidim kada dođe račun.

    Probao sam i na live/hotmail isto uraditi, ali od tog mazohizma sam odustao :D
     
    Last edited: Jan 30, 2018
  11. selvin

    selvin Moderator

    Thanks, sjecam se da sam nekad otvorio ovo :D Na novom accountu koji je star godinu i pol iz stana, nemam nijedan mail. A na starom imam 6 mailova u zadnje 4 godine kako nisam otvarao, i nema spama, sve je od bh telecoma. Tako da je to nesto do vas :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Da li je imao neko problema na BH Mobile mreži sa primanjem SMS-ova sa kodovima za prijavu tipa Google, Microsoft, Uber i slično?
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    u kom periodu, otprilike u zadnjih 7-8 dana sam normalno primao kodove kad sam vracao sifru od google emailova.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Pa sad ovo, zadnjih 4-5 dana.. Ako nekom nije mrsko sa BH Mobile mreze da proba kreirati Uber nalog sa telefona preko aplikacije, bio bih zahvalan..
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Evo probao ja, 3 puta resend code, ne dolazi sms.

    Posto imam i Mtel, probao sam i sa tog broja, ista stvar, ne prolazi sms.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Hvala puno, znaci ne prolaze kodovi u BiH, divno..
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    Mene twitter zeza, ne dolazi.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja nemam problema. Meni dolaze sms od google, cex.io...

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Dolazi i meni od Microsofta, ali od Uber-a ne dolazi.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Da li BHT nudi uslugu da svoj trenutni mobitel koji je pod ugovorom da zamjenim za novi model i potpisem novi ugovor na 2god?